Jarné oblečenie na cvičenie, aby ste vyzerali šikovne a prispôsobili

Posilovať Gear
Zdvorilosť

Brooke Ely Danielson

15. marca 2017 @ 15.45
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Hľadáte to na jar? My sme! Je čas na to, aby ste vyhovovali hore a búchali chodník, striekajte do bazéna, stlačte svahy, povedzte “ommmm” v triede jogy alebo hop na bicykli a rozlomte pot. Čím lepšie cítite vo vašom cvičebnom zariadení, tým lepšie vykonávate vo svojej voľbe – alebo aspoň to je naša teória. Kto hovorí, že pri práci nemôžete dobre vyzerat? Prijmite preppy postoj na tenisovom kurte v pohľade hlavy Tory Sport, alebo urobte dojem na svahoch v žiarivých okuliaroch a jasných koralových nohaviciach. Máme vás pokryté tým, že sa pozeráte na svoju najšikovnejšiu pri spaľovaní kalórií a stanete sa fit. Prejdite, keď vám ukážeme to najlepšie na jarnom cvičebnom zariadení pre viac športov. Cítite horieť! 

VIDEO: Získajte telo: Blake Lively 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map