Je to národný deň kabelky! Tu je 10 cenovo dostupných, luxusných značiek na obchod

tk
Getty Images

Alexis Bennett

10. októbra 2017 @ 14:45
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Zdá sa, že každý deň je tu nová slávnosť. (Chlapci, dokonca aj deň národného spodného prádla je vec!) Ale dnes je špeciálna príležitosť, s ktorou sme úplne na palube. 10. októbra milovníci doplnkov v celej krajine uctievajú obľúbenú peňaženku.

Deň národnej kabelky je príležitosťou pre nás všetkých, aby sme si vzali úctu k totesom, taškám, vedierkam a vreckovým krížom, ktoré tak milo chránili našu lipgloss a kľúče. A aký lepší spôsob, ako ukázať naše ocenenie, než pridaním ďalšieho krásneho dizajnu do našej pestrej kolekcie?

VIDEO: 10 Teeny-Drobné peňaženky, ktoré vám pomôžu znižovať

 

Zostavili sme 10 cenovo dostupných luxusných kabeliek, ktoré môžete teraz nakupovať. Môžete dosiahnuť spojku z jednej z obľúbených značiek značky Meghan Markle ako je Everlane za menej ako 100 dolárov alebo nájsť vrecko na prenášanie, ktoré môže zdvojnásobiť ako tašku do posilňovne. Majte posúvanie na oslavu Národného dňa kabelky s niektorými úžasnými peňaženkami.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

90 − = 81

map