Je to oficiálne: tieto sú slnečné okuliare leta 2016

DiorSplit Sunglasses Bella Hadid - Lead 2016
Raymond Hall / GC Images

Andrea Cheng

Aug 09, 2016 @ 18:00

Dlho sme mali podozrenie, ale teraz je to oficiálne: slnečné okuliare Dior sú odtieňmi leta 2016. Podobne ako všetky trendy v týchto dňoch najprv začali hviezdy v štýle ulíc. Ako výrobcovia módnych rizík, záujemcovia o fotografickú spotrebu a výrobcovia dôstojného oblečenia Insta, tento výklenok (a šikovnosť) nastavuje trendy špičky, ktoré sa dejú v reálnom čase (a niekedy v predstihu), čo znamená, že veľkí mená bloggerov Aimee Song a Sofie Valkiers mali na sebe tieto zrkadlené odtiene Dior dlho pred všetkými ostatnými – už v marci tohto roka. 

Odvtedy niekto, kto je ktokoľvek, bol chytený v grafickom opätovnom výklade klasického letecka. Rovnako ako jeho názov napovedá, slnečné okuliare Split1 sa môžu pochváliť šošovkami, ktoré sú dobre rozdelené, aby vytvorili grafickú farbu (err, metallic?) – blokovaný efekt, ktorý je futuristický aj hravý, a ak je to v ružovom zlatom, dokonca aj cool girl girl. A nie sú ani strašidelné futuristické, ako napríklad dielo Rior a staroveké výtvory inšpirované Star Trek. Nie, tieto sú vďaka svojmu nadčasovému leteckému tvaru nádherne nositeľné. 

Aby sme preukázali, aké sú nositeľné, zhromaždili sme šesť pozorovaní celebrít z každej príležitosti pod slnkom – Coachella, víkendové pochody, módne týždenné predstavenia atď. – a tak rozdielne, aké sú, každý pohľad je spojený spoločnou láskou k Dior Split1s. Z zlata a striebra od Bella Hadida, k páru ruží zlata Olivia Wilde, prejdite a hviezdy vo svojich odtieňoch Dior. Pozeráte sa na seba? Sú k dispozícii na skvelý $ 555 na saksfifthavenue.com v štyroch colorways. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

83 + = 85

map