Jeden štýl štýlu štýlu, ktorý každú módnu dievča nosí práve teraz

pásy Over Blazers Trend
Christian Vierig / Getty Images

Alexis Bennett

20. februára 2018 @ 16:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Upozornenie: Je tu epidémia zametajúca nad scénou ulice štýlu práve teraz, a nie je nič, čo môžete urobiť pre zastavenie. Blázničky s výstrižkami preberajú. Chcel som povedať, že nebol deň, ktorý prešiel počas New York Fashion Week, že sme nechytili editora na sebe populárnu kombináciu. A nie je prekvapením, že tento ľahký stylový trik urobil svoje kolegy aj v týždni módy v Londýne.

Môžete spárovať svoj obľúbený sako so všetkými druhmi opaskov, od super dlhých skinnies až po pasu-objímanie korzety. Ale jeden dizajn, ktorý prináša extra chladné body, je ten, ktorý kričí s logom Gucci (450 dolárov, neimanmarcus.com).

VIDEO: 6 investičných kusov, každá žena by mala vlastniť

 

A nie, nie ste obmedzený ani na jeden konkrétny štýl sako. Boxy check-print (125 USD, nordstrom.com) funguje rovnako ako tenký pevný. Takže premýšľajte nad trendom ako najjednoduchším spôsobom, ako vziať svoje blejzre z kancelárie a do víkendu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

77 − 73 =

map