Jedno prekvapujúce veci Top modely majú spoločné

Doutzen Kroes
Jonas Bresnan

Eric Wilson

Február 08, 2017 @ 9:00 hod

Modely mimo službu, v móde fashionspeak, spočívajú v tom, ako popisujeme štýl tých, ktorí v každodennom živote vykresľujú určitú auru chladu – príležitostné, zdanlivo nepríjemné a napriek tomu úplne nedosiahnuteľné pouhými smrteľníkmi. Stráviť dostatok času okolo ořešného sveta dizajnérov dáva človeku väčší pohľad na tvorivosť a často lepšie ocenenie remesla. Pre týchto päť supermodelov, všetci veľvyslanci krásy L’Oréal v Paríži, rozpoznávajúci hviezdu vo filme, je zručnosť zdokonalená skúsenosťami. Podobne aj pre makeup spoločnosť, ktorá prostredníctvom sponzorstva Parížskeho módneho týždňa spolupracuje s návrhármi už skôr podporou svojich vystúpení. “Je zaujímavé vidieť, koľko dizajnérov vníma veľké mená módy,” hovorí výkonný riaditeľ spoločnosti L’Oréal Cyril Chapuy z hlavných débutov v spoločnosti Dior, Lanvin a Saint Laurent. “A napriek tomu boli to najväčšie úspechy z nových mien.” 

Okrem zavedených domov ponúka L’Oréal umelcom a kaderníkom sľubné značky ako Koché, Off-White a Wanda Nylon, ktoré pomáhajú udržiavať energiu a vzrušenie Paríža. Chapuy dodáva, že “čerstvý vzduch v každom médiu je kritický.” 

Ak si chcete prezrieť jarnú zbierku z Paríža, tu päť dnešných najväčších modelov odhaľuje vzhľad módnych rastúcich hviezd.

Štýlová Leila Smara.

Pozrite sa na vydanie z marca V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a pre digitálne stiahnutie piatok 10. februára.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

69 + = 74

map