Jessica Alba narazí na pláž v 10 dolárov plachta Cover Up

tk
BACKGRID

Alexis Bennett

18 júla 2017 @ 17:45

Jessica Alba rozhodne žije na Havaji so svojou rodinou (vrátane jej malého chleba v rúre). Počas víkendu sme niekoľkokrát spoznali 36-ročnú hviezdu na nádherných pobrežiach. A počas každého výletu Alba podávala veľké štýlové góly v roztomilých bikinách a príprave na pláži.

Pre stretnutie s loptičkami sa Alba pokryla svojimi ružovými popruhmi bielym plátnom od Beaches & Boho. Pekný kryt, ktorý bol spárovaný so širokým okrajom, má farebné geometrické výšivky pozdĺž horných a spodných okrajov. Ale najdôležitejším detailom je cena za 10 USD vďaka úžasnej značke v Burlington Coat Factory.

Znie to dobre, aby to bola pravda, že? No, fanúšikovia nezneužili druhý skok na neuveriteľnú dohodu. Bohužiaľ, šaty sú už vypredané. Značka sa však špecializuje na vytváranie bokom inšpirovaných šiat. Takže môžete ľahko kopírovať Alba cestovný štýl s iným z ich iných cenovo dostupných návrhov.

VIDEO: Ako získať Jessicu Albu 5-minútové vlny

 

Zhromaždili sme niekoľko možností z línie Beaches & Boho nižšie, ktoré vám pomôžu vysielať štýl očakávanej matky.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

50 + = 59

map