Každá položka, ktorú potrebujete na balenie vo vašom Beach Tote

vnútri Beach Tote - Lead 2016
Zdvorilosť

Caroline Vazzana

23. mája 2016 @ 19:30

Memorial Day víkend je ideálny čas na to, aby ste unikli realite na niekoľko dní a odštartujte a uvoľnite sa so svojimi priateľmi a rodinou na trojdňový víkend. Mnohí z vás pravdepodobne smerujú k pláži pre niektoré more, piesok a slnko, čo prirodzene znamená, že budete potrebovať elegantnú, ale robustnú tote na prenášanie všetkých vašich základných.

Okrem výberu šikovných krytov, džínsových šortiek a športových snímok, budete sa chcieť ubezpečiť, že vaša plážová tote je plne zásobovaná. Nadmerné slnečné okuliare, zábavné bikiny a fľaše opaľovacích krémov nie sú jediné veci, ktoré budete potrebovať. Takže v snahe pomôcť vám perfektne zabaliť a nemali by ste vynechať vec na vašom zozname, máme zaokrúhlená každá položka, ktorú potrebujete vložiť do vašej tote, ako napríklad ochranný kryt telefónu, aby ste nezabili telefón , floppy klobúk, ktorý chráni vašu tvár pred drsnými UV lúčmi, a plážový vlnový sprej, ktorý vám prinesie vzhľad morských vlasov, pretože kto by to nechcel? Ahead, 14 kusov, ktoré potrebujete vo svojom tote pre víkend Memorial Day a každý ďalší víkend na pláži tohto leta. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

58 + = 65

map