Kanadský gotický X slávnostný ceremoniál nám dáva príležitosť žiadať, aby už bol sneží

Ak Balenciaga, 3,1 Phillip Lim a Vetements vás ešte nepresvedčili, je tu ešte jeden dôvod, prečo sa vzrušujú veľké nafúkané pary: nová zbierka Kanady Goose pre otvárací ceremoniál. Luxusná aktualizácia inšpirovaná pyžamou (premýšľajte o množstve výtvorov groovy paisley a bohatých skvostných tónov) na vysoko výkonných silikétoch značky “Chilliwack” a “Langford” klasickej značky, 9-kusová séria je tak cool, je ľahké zabudnúť, že je to naplnená druhom funkcií vyvolávajúcich zívnutie, ktoré vám mamka hľadá v chladnom počasí. Ťažké husi dole? Nepriepustná tkanina? Izba dostatočná pre ďalšie vrstvy? Skontrolujte, skontrolujte a skontrolujte.

Označené medzi 995 dolárov (za hip-skimming bombardér) a 1,795 dolárov (dlhšie, slouchy štýl), kusy sú nepochybne veľké investície, ale oprávnené, ak zvážite, koľko zimy sa strávil nosiť rovnaké vrchnáky znovu a znovu – a to je to v podstate jediná časť vášho outfitu, ktorý ukazuje. Položte svoje peniaze tam, kde to bude vidieť!

Prejdite nadol pre výber štýlov výberu z kolekcie a navštívte stránku openingceremony.com a prehliadajte celý rozsah. 

Kanada Goose x OC - 2
S cielom otváracieho ceremoniálu

Kanadská husa x Otvárací ceremoniál “Chilliwack” bombardér, 1 395 dolárov; openingceremony.com. 

Kanada Goose x OC - 3
S cielom otváracieho ceremoniálu

Kanadská husa x Otvárací ceremoniál “Chilliwack” Bomber, 995 dolárov; openingceremony.com. 

Kanada Goose x OC - 4
S cielom otváracieho ceremoniálu

Kanadská husa x Slávnostné otvorenie “Langford” Parka, 1,295 dolárov; openingceremony.com. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + = 5

map