Kate Middleton a Kim Kardashian sú obaja posadnutí touto nadčasovou taškou

Kto by si niekedy myslel, že módny príbeh by mohol zahŕňať Kate Middleton aj Kim Kardashian súčasne? Ale príde deň! Zatiaľ čo obe ženy sú štýlové hviezdy samy osebe, povedzme to, pravdepodobne nikdy nevidíme vévodkyňu z Cambridge, ktorá má bežecké šortky s jasnými podpätkami. Kabelky na druhej strane? Tam môžeme vidieť nejaké potenciálne prekrytie vďaka nadčasovej taške, ktorá vyzerá úžasne s každým (a každým) vybavením.

Taška schválená celebritami nie je iná ako taška Dolce & Gabbana Sicília. Nie, nie je to nové. Je to vlastne okolo rokov, prichádza v rôznych farebných variantoch a je vyrobený v niekoľkých veľkostiach. A takmer každý A-Lister v Hollywoode sa zamiloval do 50-ročného inšpirovaného tvaru od Nicki Minaj po Victoria Beckham.

V poslednej dobe Kardashian priniesol miniatúrnu verziu na Beautycon. Bol to dokonalý doplnok na spárovanie s jej vinobranými šatami Dolce & Gabbana, ktoré boli v štýle čiernej dvojice bikerových šortky. Samozrejme.

Micro Miss Sicily Bag
Phillip Faraone / Getty Images

NAKUPUJ TERAZ

V ten istý deň, Middleton šiel s jasnejším pohľadom, rozhodol sa pre žlté šaty Dolce & Gabbana a taupovú verziu sicílskej tašky.

Chýbať Sicily Bag
Karwai Tang / Getty Images

NAKUPUJ TERAZ

Nadčasová taška vás samozrejme vráti späť. Ceny začínajú okolo 950 dolárov pre menšie veľkosti a môžu byť až 4 000 dolárov v závislosti od zdobenia. Či tak či onak, Middleton a Kardashian dokážu, aký silný je doplnok k vrecku na investovanie, a to najmä preto, že ho opotrebovávajú znova a znova. Je to určite šikovná investícia pre každú dámsku šatník.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

38 − = 34

map