Kde kúpiť šaty, ktoré Selena, Gigi a Kylie Love

pošmyknutia Dresses - LEAD
AKM-GSI (2)

Andrea Cheng

29. novembra 2016 @ 19:45

Pokiaľ ide o šmykové šaty, znie to ako zlomený rekord. Je to preto, že sa nám to veľmi páči – a máme hlboký archív článkov na to, aby sme to dokázali. Nakupovali sme ich v každej farbe a tlači, pozerali sme na hviezdy na štýlové vedenie a my sme vzali na vedomie pristátie z pristávacej dráhy, aby sme ich premenili na zimu. Ale zo všetkých slipov na svete (a existuje veľa, dôvera), existuje jeden konkrétny štýl z jednej značky, ktorej sa celebrity stále navrátia, a to tak, že si nemôžeme pomôcť,.

Podľa dizajnéra Nili Lotan, príslušné šmýkacie šaty sú vyrobené z jemného hodvábneho šarmu s lemom s hrubým okrajom a prichádza doslova v každej farebnej forme. A vzhľadom na nedávny meteorologický nárast slávy z Gigi Hadidovej, Kim Kardashianovej, Seleny Gomezovej a Kylie Jennerovej, aby sme vymenovali niekoľko – je ťažké uveriť, že tento skluk bol najskôr koncipovaný takmer pred desiatimi rokmi.

“Viela som, že to bude úspešné? Nie, navrhol som to rovnakým spôsobom, ako som navrhol iné šaty,” povedal Lotan. “Ale vedela som, že to bolo niečo, keď som pred šiestimi rokmi prvýkrát otvoril svoj obchod s East Hamptons a v prvom týždni prišla žena a objednala si šaty v 10 farbách – to som si uvedomila: Ako často navrhujete položku, chcú násobky? Nie je to cukroví, sú to drahé šaty. ”

Od začiatku svojej tvorby remixovala svoj klasický dizajn v štýle cami v každom odtieni, v rôznej dĺžke a v rôznych výrobkoch, ale tvrdí, že štýly kolena a dĺžky v námorníctve a čiernej farbe sú najpredávanejšie. A keď táto nedávna vlna Dievčat objavila dievčatá, Lotan poznamenal, že ju ťažko dokáže udržať na sklade (“Bolo to úplne nečakané,” povedala).

Pokiaľ ide o vysvetlenie toho, prečo je toto šmykové oblečenie tak náročné, Lotan dokáže len odhadnúť. “Podrobnosti – je tu niečo o kontraste medzi elegantnými šatami a surovým povrchom, ktoré robia to tak cool,” hovorí. “Je to sexy, je to minimálne, je to sofistikované, je to nadčasové a je to bezstarostné, ktoré stelesňuje všetko, čo moja značka zastáva, dáte to a vy ste v šiatach miliónov dolárov.”

Prejdite sa a uvidíte, ako hviezdy vykresľovali svoje Nili Lotanové slipy a nakupovali ten istý kus pre seba.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

71 − 65 =

map