Kde získať Amal Clooney žlté Stella McCartney šaty z kráľovskej svadby

Amal Clooney
Shaun Botterill / Getty Images

Alexis Bennett

19. mája 2018 @ 7:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Predtým, než Meghan Markle kráčal po uličke, boli sme na svadbe zaujatí všetkými hosťami celebrít. Ale bola tu jedna hviezda, ktorá doslova vykresľovala všetky. Amal Clooney elegantne vkročila do Windsorského zámku s medovými žltými šatami Stella McCartney a zlatými a jasnými pätkami Gianvito Rossi (795 dolárov, barneys.com a mytheresa.com).

S našimi prstami sme rýchlo chytili naše debetné karty a vybrali si internet na šaty. A ukázalo sa, že šaty ešte nie sú k dispozícii na nákup. Ale našťastie, žlté šaty majú klasickú siluetu, takže sme našli pár vzhľadov, ktoré sú rovnako pôsobivé. Naozaj nemôžete pokaziť žiadny dizajn v odtieňoch odtieňov nechtíka. Takže prejdite nadol a nakupujte naše obľúbené copycats nižšie.

VIDEO: Pozrite si šaty Amla Clooneyho v akcii

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 71 = 76

map