Leandra Medine mužského reprétora v osobnom štýle a originalite

Existuje citát pridelený Coco Chanelovi, ktorý sa často objavuje na Facebookových profiloch: “Aby sme boli nenahraditeľní, musíme byť vždy iní.” Čítal som to toľkokrát, že napriek základnému posolstvu – byť originálny – to sa stalo , ironicky, úplne nepôvodné.

Už som o tom veľa premýšľal. Naučili sme sa ako deti, aby nasledovali naše srdce a naše črevo, nie to, čo odporúča populárny názor. Iba vtedy, keď sme naozaj jednotní, povedali nám, budeme určení pre veľkoleposť.

Ale táto koncepcia je nadhodnotená? Som pokúšaný tak myslieť. Ak chcete byť originálom, podľa múdreho Oracle Google, musí byť výstredný, neobvyklý človek.

WATCH: Príslušenstvo dôverného letiska v klinke

Teraz sa mi často hovorí, že mám veľmi netradičný štýl. Je to kompliment, myslím, ale viac, vidím to ako dôkaz o tom, ako dobre sa poznám sám seba. Štýl je monológ, konverzácia, ktorú máte so sebou a pre mňa džínsy a tričko jednoducho nerozoberajte.

Ale tu je vec: Ak sa váš osobný štýl stane byť džínsy a tričko neurčité podľa definície Google – čo by ste mali robiť? Dajte si ružový tutu a obrovský sametový luk a kričte “nezávislosť”? To nedáva zmysel. Mali by ste maskovať, kým ste.

Pozrite sa na fotografovanie v štýle ulice. Často sa sťažujeme na to, aké falošné fotky cítiť z Fashion Week. Ale boli sme podmienené tým, že veríme, že vyhrá najchudobnejšie a najsilnejšie oblečenie. A tu narazíme na problém: Ak sa snažíte dosiahnuť originálnosť, je to autentické? Nie je skutočná nezhoda bez námahy, ako dýchanie alebo blikanie?

SÚVISIACE: Mali by ste vyčistiť svoju skrinku každý mesiac? Funguje to Leandra Medine

V štýle March 2017 LMC Leandra Medine 2 - Lead
Krista Anna Lewis pre Man Repeller

Otázkou o originálnosti je, že musíte rozhodnúť, čo to slovo znamená v kontexte svojho vlastného života. Pôsobil som pôvodne, keď som si vzal svojho manžela v mladom veku 23 rokov? To je presne to, čo odo mňa očakávala moja rodina. Bolo to originálne, že ako naozaj vášnivý a očakávaný nadobúdateľ drahých obuvi som vstúpil do módneho priemyslu? Vôbec nie. Ako dieťa som si zahral šaty s bábikami a miloval som skúšanie na rúchu mojej mamy. Veľmi priemerné.

Keď mi bolo 20 rokov, snažila som sa presvedčiť, že by som mal byť politickým reportérom. Pre ženu, ktorá je hlboko znepokojená tým, ako ona a ľudia okolo jej šiat, tá voľba kariéry bola o niečo neortodoxnejšia a prekvapujúca než o móde.

V štýle March 2017 LMC Leandra Medine 3 - Lead
Krista Anna Lewis pre Man Repeller

Ale srdce chce to, čo chce! Takže, kto sme, aby sme sa zbavili toho, čo hovoria, že to potrebujeme? Naše črevo je niekedy nepríjemné a je to zbytočné, a môžeme to zmiešať s divnými, negatívnymi hlasmi v našich hlavách; ale je to tiež veľmi zriedkavo nesprávne. Byť v ústrety a dôsledne pracovať na zrušení hluku toho, čo sa deje mimo vás, je jediný spôsob, ako zistiť, čo je vnútri – a ja by som argumentoval, cesta k skutočnej originalite.

SPOJENÉ: 10 Skrinka Essentials

Používam oblečenie na to, aby som vyzdvihnúť, kde slová zlyhajú, zobraziť obraz osoby, s ktorou som hrdý, ale aj snažiť sa zlepšiť. Nesnažím sa vyzerať originálne – a ak by som to urobil, to by porazilo celý účel. Odstránila by úprimnosť z rovnice a ja by som zostala na sebe oblečenie, ktoré pravdepodobne nenávidím.

A ďalšia vec: Niekedy sa cítim ako na sebe tesné džínsy alebo veľmi krátka sukňa – nie tradične “odpudzujúca” odevy – tak to robím. často.

V štýle March 2017 LMC Leandra Medine 4 - Lead
leandramcohen / Instagram

Tu je to, čo odporúčam: Namiesto toho, aby ste si mysleli, “Ako môžem vyniknúť?” Opýtajte sa sami seba: “Čo by ma urobilo najšťastnejším? Čo musím urobiť, ak sa tam dostanem? “A potom to urob. Prihláste sa sami. Uistite sa, že ste verní tomu, kto naozaj ste. Ak ste vášniví páskové pásy, bežte s ním! (Pýtam sa mi vlastného nedostatku spony.)

Ale nezabudnite, že originalita sa počíta len vtedy, keď pochádza z vnútra, nie od niekde alebo od niekoho iného. A pokiaľ ide o tento citát Chanel: Dobrou správou je, že sme všetko nenahraditeľný. Dajte to vo svojom profile na Facebooku.

Pre ďalšie príbehy, ako je toto, vyzdvihnúť V štýleje v marci vydanie, na novinových stánkoch a k dispozícii pre digitálne stiahnutie 10 februára.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 1 =

map