Letné trendy šperkov vyskúšať: Manžety hornej ruky! Získajte tipy na zdobenie vzhľadu

062514 ramenom-manžeta-rihanna-olovo-594.jpg
BAUER-GRIFFIN.COM

Alexandra DeRosa

4. júla 2014 @ 14:00 hod

Počas lovu objavovať nové, elegantné nápady pre jeden z najdlhšie trvanlivých doplnkov na trhu – náramok – narazili sme na fotografiu Rihanny, ktorá pracovala na manželi na hornej strane ramena (vyššie) a naučili sa dôležitá lekcia: Nie je to len o druh náramku nosíte, ale kde budete nosiť záleží tiež. Ale skôr ako sa dostanete k nakupovaniu štýlových štýlov zobrazených nižšie, prečítajte si o exkluzívnych tipoch, ako tónovať vaše ruky priamo od trénera Adriany Limy, Michael Olajide, Jr.

1. Stojte s nohami na šírku a uchopte za každú ruku jednu libru.

2. Striedajúc sa rukami, udeřte rovno a držte ruky nad límečkom na ceste von a dozadu a získajte približne 95% predĺženia. Začnite pomaly a zdvihnite rýchlosť na 60 sekúnd, potom odpočívajte 30 sekúnd.

3. Potom postavte svoju tvár päsťami a dajte ju priamo na strop, striedajte ruky a opakujte 60 sekúnd, potom odpočívajte 30 sekúnd.

4. Nakoniec položte obidve ruky hore a namierte ľavú ruku rovno a dozadu tak rýchlo, ako môžete 60 sekúnd na každú ruku. Tak rýchlo, ako vyrazia údery, musia byť vytiahnuté.

Teraz, keď poznáte cvičenie – a to, čo môžete urobiť v pohodlí vášho domova, nie menej-kliknite na nákup naše obľúbené rukavíc hornej ruky.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 72 = 80

map