Majú ľudia miesto v pohybe teórie tváre? Pretože chcú.

Pred dvoma rokmi by som si nikdy nepredstavoval, že by som na Instagram uverejňoval fotky bez tričiek. Môj celoživotný záujem o štýl viedol k kariére v móde PR, odvetví, na ktorom som pracoval viac ako desať rokov. Ale ako človek, ktorý nosí veľkosť XXL, som často cítil sebauvedomenie a vynechal zo zábavy.

Bolo to počas rozhovoru s priateľkou Katie Sturinovou – známejšie ako bloggerka @ The12ishStyle a tvorca značky beauty @ Megababe – keď sa to zmenilo.

Priznala som Katie, že som rovnako závidiaca rastúcemu ženskému teórii pozitívnej telesnosti, ako som sa jej inšpirovala. Nechápejte ma nesprávne: dáva to zmysel, že hnutie začalo medzi ženami, ktoré sa museli vyrovnávať s nerealistickými štandardami krásy spoločnosti oveľa väčšmi a navždy. Ale keď som bojoval s vlastným imidžom, tiež som vedel, že existujú mylné predstavy, že: A, muži (obzvlášť veľkí muži) sa nestarajú o módu a B, problémy s obrazom tela nemajú vplyv na mužov. Aj ja som chcel miesto počuť ľudí s podobnými skúsenosťami a zdieľať zdroje o móde plus-veľkosti, ale cítil som, že takáto platforma v skutočnosti neexistovala pre mužov.

Katieovo riešenie: “Prečo ho nevytvoríte?”

ryan Dziadul - Embed 1
Zdvorilosť Ryan Dziadul

Vzal som jej radu a začal som svoj účet Instagram, @extraextrastyle, ktorý mapuje mojej vlastnej ceste k telesnej pozitívnosti cez šošovku plus veľkosti pánskej módy. O dva roky neskôr som sa takmer na deň posadil s Katieom na tento príbeh, diskutoval o tom, ako sa zmenil obraz tela, kde muži stojí v tomto pohybe a niekoľko manželských návrhov, ktoré sa nasadili do obidvoch našich DM.

Ryan Dziadul: Prečo ste začali @ the style? Pretože ste dôvodom, prečo som začal @ extraextrastyle.

Katie Sturino: Chcel som vidieť svoj typ tela a predstaviť ženám, že môžete byť štýlové akejkoľvek veľkosti. Pre vás cítim to isté. Ľudia predpokladajú, že sa muži cítia dobre. Ale videl som ľudí, že sa o vás vylákajú, lebo vyzeráte dobre a obliekate sa za svoje telo – niečo, čo muži ešte predtým nevideli.

ryan Dziadul - Embed 2
Zdvorilosť Ryan Dziadul

RD: Jednou z nich je služba. Je to tak ťažké nakupovať, pretože väčšina obchodov nenosí veľké a vysoké oblečenie, takže si musíte objednať on-line a musíte si objednať tri veci, ktoré vedia, že sa chystáte vrátiť dve z nich, pretože neviete, ako “sa chystáte. Chcel som uľahčiť nakupovanie tým, že som ukázal, aké značky a štýly pracovali pre moje telo. Druhá časť pomáha ľuďom cítiť sa lepšie. Časť, ktorú som neočakávala, je, ako to pomohlo ma cítiť sa lepšie o sebe. Dostal som všetko od DM od ľudí, ktorí hovoria, že sa chcú oženiť so mnou s odkazmi od rodičov, ktorých deti sa začínajú zaoberať problémami s obrazom tela, ktorí mi chcú poďakovať za to, že im dali zdroj na rozhovor so svojimi deťmi. Myslíte si, že muži boli vylúčení z rozhovoru o pozitívnej kondícii?

KS: Po dlhú dobu boli muži vylúčení z módy vo všeobecnosti. Nehovorím, že muži majú to ťažké, pretože to musíme čeliť, muži to nemajú, ale podceňujeme, že chlapci majú zlé dni. Existujú dni, keď sa muži pozerajú do zrkadla a cítia sa zle o sebe. To sa úplne stane.

Vzťahuje sa na: Model Mia Kang o tom, ako boxovanie pomohlo jej bojové telo Dysmorphia

RD: Spomínate si na svoju prvú skúsenosť s negatívnym obrazom tela? Jasne si pamätám, že som bol v Searsovej miestnosti v druhej triede plačom, pretože každý mal na sebe džínsy a na oddelení “husky”, ktoré mi vyhovovalo, neboli žiadne. Musel som nosiť kožušiny a cítil som sa ako taký dork. To je moja prvá spomienka na pocit, že moje telo ma zradilo.

KS: Bol som veľmi vysoký a veľmi veľký od veku 5 rokov. Bola som najvyššia osoba v materskej škole, ale nepovažovala som to za kompliment, pretože to znamenalo, že som bol iný, čo nebolo v pohode.

ryan Dziadul - Embed 3
Zdvorilosť Ryan Dziadul

RD: Myslíte si, že je to iné, je viac oslavované teraz?

KS: Samozrejme! To je to, čo urobili sociálne médiá. Súčasne sa cítite zlé, pretože nemáte jachtu ani lietadlo a zároveň vám dáva možnosť nájsť svoj kmeň.

RD: Ktorý odev sa cítite najlepšie?

KS: Plavky.

RD: To je jeden kus oblečenia, ktoré sa najviac bojí mnohí ľudia. Prečo ste iný?

KS: Snažil som sa cítiť sa odlišne od svojho tela, ale vždy som bol pohodlný bez toho, aby som mal oblečenie. Nie som v zrkadle, kritizujúc môj žalúdok, moje ruky, stehná – nikdy som to nemal.

RD: Čo by ste povedali niekomu, kto sa chce dostať do tohto bodu, ale ešte nie je?

KS: Jeden, prejdite smerom k telesnej neutrálnosti: skôr ako sa pozeráte do zrkadla a biti sa, môžete byť ako: “Mám rád tieto topánky, ktoré mám na sebe” a byť mimo dverí. Ukončite hľadanie v zrkadle. Ale tiež si myslím, že vedenie príkladom je niečo, čo bolo užitočné. Noste túto plodinu na vrchole! Sme v novom veku, ktorý vám dáva povolenie, aby ste sa o sebe necítili zle, a to je ťažké posunúť na duševne.

ryan Dziadul Embed 4
Zdvorilosť Ryan Dziadul

RD: Aké značky robia správne?

KS: Eloquii! Počúvajú svojich zákazníkov na takej vážnej úrovni. Jedna z najväčších chýb, ktoré drobný predajca práve teraz, sa snaží obliecť ženu, ktorú nevedia. Je nepríjemné pozerať sa na spoločnosť, ktorá je ako: “Rozširujeme naše veľkosti!”, Ale rozdelenie je nesprávne, je nesprávne, model je nesprávny (akoby používali model plus, používajú najmenší možný plus model). Aké sú vaše značky? Považujem za veľmi ťažké nakupovať pre mužov nad 2XL.

RD: Poviete mi to. Destination XL nesie veľa značiek ako Ralph Lauren, Lacoste, Brooks Brothers. Staré námorníctvo má kúsky, ktoré pre mňa pracujú. Teraz končí krajina a som veľmi nadšený, že vidím, čo robia ľudia na dobrej rade. Musíte byť kreatívny: Práve teraz nosím tričko American Eagle Outfitters. Mám 35 rokov a nemyslím si, že americký obľúbený predajca teenov je miesto, kde budem nakupovať, ale -.

KS: Máte pocit, že tlak v gay komunite je tenký?

RD: To je celkom iný rozhovor. Existuje také úzke okno toho, čo je považované za prijateľné, a neviem prečo. Mali by sme oslavovať naše rozdiely, najmä medzi skupinou ľudí, ktorí stále dostali toľko nenávisti z vonku.

KS: A čo v módnej komunite?

VIDEO: Šport ilustrovaný Cover Girl Ashley Graham jedlá o tom, ako je prvý-niekedy Plus-veľkosť model na obálke plaviek vydanie

RD: 100%. Pracoval som v jednej spoločnosti v minulosti, kde, po rozhovore s kandidátmi, bola jednou z otázok, či ide o “imidž” značky. Hoci jeden šéf mi povedal, že som bol väčší muž v móde PR by mohol byť užitočný pre moju kariéru, pretože to ma zapamätá. (Rád by som si myslieť, že aj moja osobnosť to neublížila!) To môže byť kontroverzné, ale skutočne som sa cítila dobre.

KS: Aký je váš cieľ s nástrojom ExtraExtra??

RD: Som sa baviť a cítim sa, ako keby som pomohol rozhovor o pozitívnosti tela vpred. Možno televízna show? Ste tam, Bravo? Ja som to, ExtraExtra!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map