Mali by ste nosiť prériové šaty do práce?

TK
Krista Kennell / Patrick McMullan cez Getty 

Každý týždeň si vyberieme veľmi konkrétnu položku, ktorú sme videli na trhu a kladieme otázku: vlastne by ste to mohli nosiť?

Každý týždeň si vyberieme veľmi konkrétnu položku, ktorú sme videli na trhu a kladieme otázku: vlastne by ste to mohli nosiť?

viac

Ruthie Friedlander

15. júna 2018 do 15:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Strávil som takmer polovicu života na javisku. Divadelný tábor, tanečná škola, komunitné divadlo … Najlepšia časť výrobného rozvrhu – bez ohľadu na médium – bola, ruky dole, v deň, keď sme si našli kostýmy.

Pre mňa, čím prepracovanejšie, tým lepšie. Príklad: strašidelné prériové šaty, ktoré som mal na sebe hrať Dorothy Wiz. Vycpané ramená, zástera vpredu, dĺžka kotníka … to bola doslova doslovná interpretácia.

Keď sa pozerám na Net-a-Porter a Nordstrom, mám pocit, že koľko šiat je podobných mojim šatám Dorothy: prériové šaty v jasných vzorkách a odvážnych kvetiniek. Vďaka dizajnérom ako Ulla Johnson, Zimmermann a Isabel Marant boho-chic je v. Všetko, čo musíte urobiť, je chodiť na chodbách V štýle kanceláriách zistiť.

Iste, pracujeme v móde, takže máme oveľa väčšiu voľnosť, pokiaľ ide o to, čo nosíme v kancelárii, ale vy by ste boli prekvapení. Môžete sotva prejsť radom stolov bez niekoho v kvetinovom tlači alebo nafukovacom rukáve. 

“Mám rád prériové šaty, pretože z nejakého dôvodu sa mi páči, že ako v roku 1890 prevádzkujem farmu,” povedala naša vlastná šéfredaktorka Laura Brownová v deň, keď dostala odhadovaných 24564 komplimentov na nové šaty DÔen, ktoré dostala. “Len ich milujem, pretože sú super lahodiace, ženské a ľahko funkčné.” Stylový trik? “Mám tendenciu nosiť červené alebo biele topánky s mojou, alebo ak naozaj chcem vydať dievča zlatú Mary Janes.”

Chcel by som oznámiť, že moje @shopdoen šaty sú najlepšie šaty na svete. Tento týždeň. (Aj boty @dolcevita nie sú zlé).

Príspevok, ktorý zdieľa Laura Brown (@ laurabrown99)

Nakupujte naše najobľúbenejšie pracovné sprievodné šaty, nižšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

92 − 89 =

map