Mali by ste nosiť tepláky na prácu?

Až donedávna som zamestnávala myšlienkovú školu Karla Lagerfelda, keď prišla obliekanie: “Tepláky sú znakom porážky. Stratil si kontrolu nad svojim životom, takže si si kúpil nejaké tepláky.”

Chodila som na strednú školu s pomerne prísnym oblečením. Nemali sme uniformu, ale nebolo nám dovolené nosiť džínsy alebo tričká. Žiadne logá, žiadny spandex, určite nie sú povolené žiadne pyžamy. Aby som bol úprimný, miloval som svoj obliekací kód. Ako teenager som sa začal zaujímať o módu a vychutnával som si skutočnosť, že som musel kúpiť “šikovnú” sadu šiat než moji kolegovia na školách, ktoré nie sú oblečené v šatách.

potenie for Work - Embed - 1
Ashley Batz

Kolekcia sv. Jána Bella Double-Weave Blazer, $ 1,295; neimanmarcus.com; BLEUSALT “Jogger” Pant, 120 dolárov; bleusalt.com; Tommy John Druhá pokožka zostáva nabitá Camisole, 30 dolárov; tommyjohn.com

Keď som prišiel na vysokú školu, bol som obklopený pyžamami. Študenti v pyžame. Študenti nosia pyžamy na raňajky, do tried, na večeru … pravdepodobne do postele. Vôbec som tomu nerozumel a nemal záujem o testovanie tohto spôsobu života. Uprednostnil som prebudenie a obliekanie. V oblečení.

A napriek skutočnosti, že ultaská Ashley a Mary-Kate Olsen začali prechádzať okolo NYU nosiacimi legíny (legíny s mikiny, legíny s blejzrom, legíny so šatami), nebola som pripravená dostať za seba. Tepláky do triedy? V žiadnom prípade.

Tepláky do práce? smiešny.

potenie for Work - Embed - 2
Ashley Batz

BLEUSALT “Cindy” Pant, 140 dolárov; bleusalt.com; BLEUSALT “Duster”, 160 dolárov; bleusalt.com

Po dokončení štúdia som pracovala ako osobná asistentka mediálneho magnáta (bez nohavičiek) a potom som sa presunul na Chanel (určite nie na nohavičky). Bol som nastavený na kariéru obliekania pre prácu. “Zvyšte to,” moja sestra by mi vtipala, keby som sa ukázala so špinavými vlasmi alebo tričekom. “Zvýšte to na pracovisku.”

Počas niekoľkých mesiacov som sa stretol s Bleu Saltom. Zakladateľka a dizajnérka, Lyndie Bensonová, náhodou ukázala svoju líniu V štýle redaktori, sám som jeden z nich. Prvá fotka, ktorú mi ukázala, bola mimoriadne šikovná blondínka v šatách so šatkou so zodpovedajúcim šatom na večierku; diamanty a všetko. Presne by som sa chcel pozrieť, keby som bol na večeri.

A to bolo všetko vyrobené z mikiny podobného materiálu.

potenie for Work - Embed - 3
Ashley Batz

BLEUSALT “Tričko”, $ 90; bleusalt.com; BLEUSALT “Sukňa,” 100 dolárov; bleusalt.com

Benson vytvorila BLEUSALT z potreby “bez námahy, lichotivého a pohodlného oblečenia.” Vzala všetko, čo je skvelé, pokiaľ ide o voľný čas (hlavne komfortný faktor), a aby vymyslel slovo, chic-i-fied to. Šmýkačky, ktoré prisahám, môžu byť Nili Lotan alebo The Row, v skutočnosti je BLEUSALT a vyrobené z udržateľných botanických vlákien z bukového dreva.

Na rozdiel od mojich úprimne pocitovaných pocitov, ktoré spájajú pohodlie, som sa rozhodol dať skúšku. A nielen pre leňošenie o mojom byte (aj keď som úprimný, je to skvelé aj pre to).

Pokúsil som sa nosiť linku do práce. Vybral som si ich základné kusy: tričko, sukňu, šatku a dva nohavice (ktoré mimochodom Cindy Crawford nosí!). A s výnimkou svätého Johna čierneho sako a čierneho gombíka The Row, som úspešne dokázal plne nosiť nohavice na tri dni.

Keby boli fotografie vyrobené počas výroby, určite by som sa dostala z piatich piatich dní. Bol som na sebe, aby pracoval s hodvábnym trikom pod ním.

A myslím si, že stredná škola Ruthie bude príjemne prekvapená novou milujúcou Ruthie. So správnym príslušenstvom, perfectManolos a oveľa vyššia vziať na tie pyžamá ľudia nosili do školy, myslím, že vyzerám dosť elegantne. A nikdy som nebol pohodlnejší.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 1

map