Michael Kors o tom, prečo miluje svoje snubné prstene

Moji starí rodičia boli jedným z tých párov, ktorí boli ako labutí – robili všetko spoločne. Oni boli ženatí 54 rokov a keď môj dedko Austin zomrel, moja babička Beatrice povedala: “Vieš, myslím, že chce, aby si mal svadobný prsteň.”

Úprimne povedané, keď som vyrastal, nebol som skutočne snívať, že by som niekedy dostal čas, aby som sa mohol legálne vydat. Ale akonáhle sa zmenil štátny zákon v New Yorku v roku 2011, môj partner, Lance, a ja sme išli do radnice. Jeho rodičia, Dixie a Harold, tiež mali nádherné manželstvo, a tak som povedal: “Nebolo by úžasné mať kruhy, ktoré symbolizujú obe rodiny aj našu budúcnosť spoločne?”

SPOJENÉ: Najviac úchvatné prstene celebrít niekedy

Jeho otec mu zanechal prsteň so siedmimi diamantmi, a tak som zavolal návrhárku šperkov Janiša Savitta a požiadal ju, aby vytvorila niečo odvážne, ktoré by ich kombinovalo. Lance nosí jednu a nosím moju sadu s prsteňom môjho starého otca. Každý deň, vždy keď sa pozerám na svoj prst, mi pripomínajú minulosť a budúcnosť súčasne. Som plný optimizmu.

Michael Kors a Lance LePere boli ženatí 16. augusta 2011 v Southamptone v New Yorku.

Pre ďalšie príbehy, ako je toto, vyzdvihnúť V štýleje v marci vydanie, na novinových stánkoch a k dispozícii pre digitálne stiahnutie 10 februára.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 5 =

map