Model Chanel Iman zdieľa svoje tajomstvá štýlu materskej múdra

Zistenie, že ste tehotná, je vzrušujúca chvíľa pre každú ženu. Ale keď ste vysoko profilovaný model, ktorý prešiel dráhou na Victoria’s Secret Fashion Show a hral v medzinárodných reklamných kampaniach? Veci môžu byť komplikované. Dostali sme sa s Chanelom Imanom a ona sa s nami podelila o všetky detaily na svojej ceste.

“Celý život som bol chudý,” hovorí Iman výlučne InStyle.com. “A teraz, keď som získal váhu kvôli dieťaťu, je to krásna časť mojej cesty a mojej kapitoly.” Ako každá očakávaná matka je prekvapená, keď vidí, ako sa jej telo rýchlo premenilo pred očami. “A skutočne sa mi páči nová telesná hmotnosť,” vysvetľuje Iman. “Práve som objal, že som matka, ktorá má byť, nemám problém s hmotnosťou, mám tuk v oblastiach, ktoré som nikdy nemal a mám to naozaj rád, moje prsia sa zväčšili a moje vlasy sú rastie toľko. “

Tak ako model udržuje stále sa meniace telo, ktoré vyzerá štýlovo počas celého tehotenstva? Ak si myslíte, že vynakladá všetky svoje peniaze na materské oblečenie, premýšľaj. “Nie som naozaj nakupovať materské oblečenie,” vysvetľuje Iman. “Práve nosím pravidelné oblečenie, ktoré sú teraz o jednu veľkosť väčšie.”

Takže pripravené pre toto dievčatko ������ ďakujem @ cherishep3 @shelby_shep_ @ashleigh_shep za krásnu bábätko

Príspevok, ktorý zdieľa Chanel Iman (@chaneliman)

 

Zostať chladné v lete je nevyhnutnosťou pre očakávanú matku. Takže je zásobovaná výrobkami s chladiacou technológiou – ako jej obľúbené klobúky New Era. “Vždy hľadám spôsoby, ako zostať v pohode, alebo zostať v tieni a blokovať slnko,” vysvetľuje Iman. “Tak to skutočne pomáha.” A jej trik na okamžité hľadanie spolu s minimálnym úsilím (a veľa pohodlia)? Dobrý ol ‘maxi šaty. “Pre mňa je to veľa tečúcich, pružných šiat,” hovorí Iman. Teraz, keby sme mohli dostať tajomstvo do jej vždy žiarivej kože.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 1 =

map