Môže Power Outfit vymazať vaše nedorozumenia?

Niekedy si myslím, že žiadam príliš veľa z môjho oblečenia. Pozerám sa na väčšinu z nich a zaseknem sa na valcovanú skrinku asi 5 metrov od nohy mojej postele. Je to veselé bezprecedentné spektrum, ktoré sa pohybuje od čiernych (tričiek) po biele (tričká) až po zmes čiernej a bielej (sukne) na zmes čiernej, bielej a niekoľkých šperkov (tkané hodvábne knoflíky) , Napriek tomu, napriek svojmu tlmenému, jednotnému vzhľadu, každé jedno z týchto odevov malo predtým, než som odovzdal svoju kreditnú kartu, divoký vzrušujúci prísľub –Urobím z vás lepšiu osobu.

Oblečenie má schopnosť robiť veľa vecí a odtieňovať mnohé rozdiely: označovať silu a triedu, posilňovať štandardné úlohy v spoločnosti a vynárať nové identity na svojich okrajoch. Dôveryhodná, húževnatá rolákka sa môže prepadnúť v turbulentných časoch a ten pravý oblek, ukázali štúdie, môže dokonca zvýšiť. Pre mňa používam oblečenie na zakrytie neistôt a na to, aby som sa cítil ako vada osobnosti. Premýšľajte o reklamách s hlbokým kondicionovaním, v ktorých zobrazujú detailné zobrazenie vlasov a spôsob, akým sa produkt presúva priamo, aby sa pramene stali lesklé a nové. To som ja a povedzme nové tričko.

marec In Book - Steph Trong - Slide
Victor Virgile / Gamma-Rapho cez Getty Images

SÚVISIACE: Ako sa rozpadať s priateľmi, ktorých sa skutočne nepáči 

Vždy to bolo tak. Spomínam si, že som bol pripútaný na džínsy, keď som bol úzkostlivý, trochu bláznivý biracial 12-ročný, ktorý vyrastal v konzervatívnom Texase. Keď sa pozriem späť, uvedomujem si, že tie džínsy sú hrozné, ale vtedy boli výšky šikovného, ​​omyté kyselinou a roztrhané malými otvormi od pása po členku. Moja mama by o tom nepočula: Povedala, že vyzerá, že niekto bol napadnutý piranou. Ale pretrvával som, a dokonca som zhromaždil môjho otca a brata na príčinu na večeru v našej obľúbenej čínskej reštaurácii.

Dôvod, prečo som ich mal mať, prečo boli tak dôležité, bolo to, že som pevne veril, že urobia všetko v poriadku, aby sa mi to podarilo. Chcel by som sa ukázať v škole a deti, ktoré sa predtým zo mňa bavili, by ma náhle privítali do záhybu a nebol by som na to strašný alebo strašný. Povedal by som, že všetky správne veci a všetci sa smiať, pretože to je to, čo ľudia v džínsoch to cool urobil. To je veľa nátlaku na to, aby si dal pár nohavíc (spoiler upozornenie: dostal som ich, nosil som ich a nič sa nezmenilo).

marec In Book - Steph Trong - Slide
Victor Virgile / Gamma-Rapho cez Getty Images

SÚVISIACE: Faux Fur mi pomohol prekonať svoje najdôležitejšie telesné nedôvery – Tu je How

Teraz, keď pracujem v móde, oblečenie sa zlepšilo – alebo som rád premýšľal – ale nádeje za nimi zostávajú variácie na tej istej téme. Keď sa pozerám na prehliadky pristávacích dráh alebo ísť nakupovať, môj mozog je zaplavený spústou dopamínom viazaného, ​​lepšieho potenciálu. Niektoré ženy hľadajú veci, ktoré zamaskujú dostatočné horné ramená alebo maskujú bruško. Vidím blejzrku Céline a snívať o tom, ako sa bude skrývať moje otrasenie alebo niekedy aj neschopnosť robiť rozhodnutia v práci. Rovnako ide o dolce vita-esque, oheň motora červené šaty z Brock kolekcie. To nie je šaty pre niekoho, kto obedie obed na gauči na večeru z naprostého vyčerpania a preťaženia, ako ja asi každé tri týždne. Nie, toto malé číslo bolo urobené pre dobrodružný smiech plný život strany.

marec In Book - Steph Trong - Slide
Victor Virgile / Gamma-Rapho cez Getty Images
marec In Book - Steph Trong - Slide
Victor Virgile / Gamma-Rapho cez Getty Images

Zima, ako to píšem, je vždy najhoršie. Mrazivé teploty a prudký vietor nepovoľujú nič iné ako veľké svetre, džínsy a oompa-doompaty-do parkas. Paradoxne sa cítim vystavený, zbavený, chýba. Ale tentokrát si poviem: “Ťažká šťastie.” Namiesto toho, aby sa tieto mesiace zmáčali v stave zúfalstva vyvolaného zúfalstvom, používam ich ako šancu na to, aby som sa cítil pohodlnejšie vo svojej vlastnej koži a prijal moju drsnú okrajov, pekné oblečenie hodené na vrchole alebo nie. A príď na jar stále plánujem nosiť tie jazzové červené šaty, zatraceně. Iba ma nemusíte vidieť, pretože to bude na veľmi súkromnú večeru. Z obilnín. Na gauči.

Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnúť marca vydanie V štýle, k dispozícii na stánkoch a pre digitálne sťahovanie 9. februára.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map