Môj Power Suit, Joan Rivers a Me

V minulom týždni som kráčal po ulici Mercer Street v SoHo, bol som pritiahnutý k elektrickému obleku, ktorý bol provokatívne predstavený v oknách od podlahy až k stropu v butiku Dolce & Gabbana a vzbudil záblesk času, keď som mal na sebe vlastný čierny Dolce vyšívaný oblek spárovaný s Stiletto podpätky pre udalosť investičnej banky. V návštevnosti: legendárne rieky Joan.

Spolu s pármi zlatých krúžkov, odvážnym červeným perom a vlasmi v štíhlej šibenici som sa cítil pripravený riešiť čokoľvek tým, že som si vybral silné vyhlásenie s ženskými zákrutmi, čo znamenalo obchod. Behom 20 minút neskôr – konštantná vlastnosť, ktorú niektorí môžu nazývať módnou. Bez ohľadu na to som bol v takej nálade, kde “nič ma nemôže rozohnať.” Som rád, že som vonku a teším sa na Joana pre jej komédiu “v tvojej tvári”, ktorú potom uznáš za skutočne výživnú.

SOUVISLOSTI: Úžasná pani Maiselovej Rachel Brosnahan môže vďačí svojmu Zlatému glóbu do rieky Joan

Pred začatím predstavenia som skĺzol zákulisím, aby som zahliadol. Priznávam to: Chcel som vidieť “skutočné” Joan Rivers a možno počuť jej jedlo z jej patentovaných takedowns na stagehand alebo spolupracovník, akúkoľvek nič netušiacu obeť, naozaj som konal prirodzene pri vstupe do backstage vnútorného sanctum. očakávaný a očakávaný vzduch očakávania a prípravy. “Zhliadol som na každého a všetko, fascinovaný naliehavosťou všetkého a trochu omámený.

Práve potom mi vystúpila skupina umelcov po mojej ľavej strane. Bol som rozptýlený, keď prechádzali po poslednej skúške – a aby som ustúpil, zrazu som zálohoval a nevšimol si niekoho viac petiteho za mnou. Hneď ako som sa vrátil späť, prišiel piercingly nahlas, “Oww!” Jeden z mojich pokročilých zbraňových podpätkov sa podpísal ťažko na nohách nohy.

Ten drobný človek sa ukázal byť veľmi naštvaný Joan Rivers.

Bezprostredne nasledovala: “Och! Amazonský útok! “

“Tak ľúto!” 

Z hanby bez rozpakov čakal som na to, čo prišlo z úst tohto notorického jazyka. Pozrela sa so svojím lasera. Videl som, ako sa zaregistrovala, ako veľmi sa cítim o svojom neúmyselnom priestupku. Skoro som počul svoju myseľ vážiac výhody a nevýhody, či dám tejto dievčine prestávku. Avšak jej rýchla vtipka vyrazila a doručila darček: usmiala sa a vykrútila sa v legendárnom tóne hlasu a prízvuku, ktorý sme všetci poznali: “Dievčatá musia kráčať vpred, nie na seba, Giraffe Sister!” S úsmevom – vydechla som a všimla som si, čo mala na sebe.

SÚVISIACE: Ako nosiť Power Suit

V jej plyšovej čiernej šatke s širokými nohami roztiahnutými čiernymi nohavičkami a patentnými koženými pätkami; to ma napadlo, že to bola zmenšená verzia mojej vlastnej oblečenia. Joan Rivers a ja sme sa vyrovnali a po našom nepríjemnom stretnutí sme boli o to viac “sestry” a ja som sa pokorne pýtal: “Kto máš na sebe?” Zlomila “Snažila sa ukradnúť moju líniu” a potom šepotala “Dolce Gabbana, vinobranie. “

A s tým bola vypnutá. Joan Rivers v mnohých prípadoch poskytol mnohým sestrám prestávku v priebehu rokov napriek tvrdej verejnej osobe. Bola priekopníkom v jej komediálnych učeniach. Hľadanie humoru v ťažkých, dokonca temných pravdách o živote, bola rešpektovaná, keď objavovala a odhaľovala humor z vlastného žiaľu. Keď sme sa oficiálne stretli v Zelenej miestnosti, bola to pre mňa každá starostlivá matka, ktorá sa zaujímala o všetky príbehy – počul som ju, aby to povedala mladému dievčaťu: “Ó, nie, vždy som nechcel byť komikom. Keď som bol vo svojom veku, chcela som byť herečkou. Ak by som mal iný život, možno by to bolo, ale mám rád to, čo robím, a ja som sa dozvedel, že ak chceš niečo dosť zlé a sú ochotné tvrdo pracovať, aby to bolo, je takmer všetko možné. Takže jesť zeleninu! “

SÚVISIACE S DÁRE: Power Suits to Buy Now!

To od ženy, ktorá predtým na scéne doručila súbor s nasledujúcim vtipom: “Keď som sa narodila, moja matka požiadala lekára:” Bude žiť? ” Povedal: “Iba ak si zniesol nohu z jej hrdla.” Chápala som chvíľku, keď mi z neho vyplynulo nedobrovoľný smiech – že tento ostrý a komediálny pohľad na život bol jej jedinečným talentom, silou a silou. cez jej život a svoju prácu a na scéne alebo v televízii, bolo veľmi málo, čo nemôže byť zmarené s humorom, ani byť lepšie s trochou sesterstva. S touto myšlienkou som pochodoval vo vnútri butiku, aby som skúsil nový vojenský oblek, pripomenul Joanovu oddanosť silu, že si sami nezaujatý.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 2 =

map