Naša najobľúbenejšia scéna vyzerá z vystúpení MTV VMA 2016

rihanna
Theo Wargo / MTV1617 / Getty

Andrea Cheng

29. augusta 2016 @ 6:30 hod

Ako neočakávané nočné noci, Keegan-Michael Key a Jordan Peele poznamenali, diváci z nedeľných 2016 MTV Video Music Awards všetci sledovali rozšírený koncert Rihanny, ktorý predstavoval VMA. Mali to miesto – BadGalRiRi vykonali celkom šokujúci súbor štyroch súborov, ktoré, ak ktokoľvek počítať, bolo o troch viac ako ktorýkoľvek iný umelec. Nie, že sa sťažujeme. Znamenalo to, že sme si všimli viac rihaniných zbrojov, z bavlnenej cukrovo-ružovej kapucky Air “Cookie Ringer”, tričko s košikami na oblečenie s vysokými botami Manolo Blahnik v páse.

Samozrejme, že nebola jediná, ktorá na scéne doručila nezabudnuteľné módne momenty. Beyonce nastavila pódium v ohni, ako doslovne, tak obrazne. Prešla cez ňu Limonáda album, dotýkajúc sa všetkých hier v dvoch vzhľade – biele šaty s kožušinovým plášťom a klobúkom so širokým okrajom a bodkovanou čiernou čipkou (veľmi Bey). A nemôžeme zabudnúť na návrat Britney Spears do štádia VMA deväť rokov po jej poslednom predstavení. Pri tejto príležitosti vytiahla všetko von s oslepujúcim jasne žltým remeslom s rozjasnenými výrezmi pozdĺž boku. Ale dosť hovorí – dostaneme sa k dobrým veciam. Prejdite sa a uvidíte všetky naše obľúbené vystúpenia na scéne z 2016 MTV VMA.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 49 = 57

map