Najhorúcejšie pádové topánky Silueta, ktorá sa práve teraz nosí: Strappy topánky

081914-strappy-podpätky-olovo-594.jpg
Greg Marino

Alexandra DeRosa

16. september 2014 @ 9:32 hod

Ozdobná topánka je dokonalým doplnkom pre prechodné počasie, čo práve teraz prežívajú New Yorkeri. Keď sa chladný vzduch pohybuje dovnútra, rozlúčime sa s našimi milými sandálemi a vymeníme ich za teplé, štruktúrované topánky. Ale predtým, ako sa všetci zaviažu, že budeme mať na sebe bežné dni (viete, dni, ktoré skončia tým, že venujete viac ako pár minút tomu, aby ste vytiahli vaše topánky, zatiaľ čo nehanebne vyskakovali okolo vášho bytu), predstavte si našu obľúbenú siluetu: střevíc.

Uzavretý alebo otvorený špička, tento štýl je rovnako všestranný ako to dostane. To môže obliecť svoj najjednoduchší vzhľad a pridajte do pracovného oblečenia okraj vhodný pre kanceláriu. Ak chcete privítať štýl do vášho šatníka, vyhľadajte dvojicu v tónovej farbe alebo “nové neutrály”, ako je vínová a živočíšna tlač. Ak hľadáte pridanú teplo, alebo ak chcete, aby tieto štýly dobre do zimy, spárujte ich ponožkou alebo tesne. Namiesto toho, aby ste sa pokúsili spojiť obidva dohromady, hľadajte textúrovanú ponožku alebo stôl pre ďalší záujem. Ak sa rozhodnete hrať s farbami, vyhľadajte štýly v tej istej farebnej rodine, aby ste mali jemný vzhľad.

Ak chcete nakupovať 13 páskových topánok, ktoré sú ideálne na jeseň, kliknite na galériu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

22 − 16 =

map