Najpohodlnejší letný trend je tiež jedným z najkrajších

Kendall Jenner Paper-Bag-Waist Trousers
Backgrid

Alexis Bennett

01 júna 2017 @ 12:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Ak si v tejto sezóne kúpite len jednu dvojicu nohavíc, dizajn s pásom papierového vrecka vás bude cítiť ako hviezda v štýle ulíc. Tento trendový detail okamžite poskytne vašim oblečeniam dramatický vkus, pretože vzpierka v páse sa podobá vzrušenému vzhľadu papierovej tašky (teda názvu). Najlepšia časť o nohavičkách v papierových vreckách: Pruhovaná silueta je zvyčajne sledovaná priestorovými nohavičkami, ktoré sú mimoriadne pohodlné. Takže dostanete očarujúci efekt s vysokým pasom bez toho, aby ste sa cítili obmedzene.

Hviezdy ako Kendall Jenner a Lupita Nyong’o sú už na palube. Jenner urobila odvážne tvrdenie s jasne žltými oddeleniami, zatiaľ čo Nyong’o šiel s tlmenou paletou červenej, čiernej a bielej. Ale obe dámy sa rozhodli pre efektívne topy, čo je rozhodujúce pre vyváženie objemných nohavíc.

Joe Maher / Getty

SÚVISIACE: Ako nosiť papierové tašky-pásové nohavice na formálnu udalosť, podľa Lupity

Ak uvažujete o vyskúšaní vzhľadu papierových vreciek v páse v lete, zhromaždili sme naše obľúbené možnosti nižšie. Populárny trend prichádza v mnohých odrôd, od dramatických culottes po leštené šortky, takže určite nájdete niečo, čo pre vás funguje.

VIDEO: 3 spôsoby nosenia čiernych nohavíc

 

Pokračujte v rolovaní, aby ste si predávali nohavice s papierovými vreckami.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + = 11

map