Nakupujte najslávnejšie veľkolepé slnečné okuliare. Pretože nie každý musí pochopiť trend teeny-maličkosti okuliare.

veľký Sunglasses
Gotham / Getty Images
Jenna Pizzuta
(Market)

a Ruthie Friedlander
(Text)

19. februára 2018 @ 11:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Všetci sme ich videli: jeho bičovité slnečné okuliare podobné matriciam Hollywoodsky A-listers sa nosili v poslednej dobe. Všetci od Kendall Jenner až po Rihannu boli zaznamenaní v malých slnkoch všetkých tvarov, trend, ktorý bol vyvolaný, keď sa dizajnér Adam Selman spojil s Les Specs pred rokom a vytvoril “The Last Lolita”. Maloobchodníci ich nemôžu skladovať.

Na výstavu Fall 2018 Alexander Wang sme videli inú verziu, spoluprácu s Gentle Monster, ktorá je určite celá z našich kanálov Instagram.. 

Ale buďme úprimní: je to pohľad. Pohľad, ktorý osobne považujem za veľmi šikovný, ale vyhlásenie v tom. Nemusíte sa cítiť povinný spúšťať pod tlakom horúceho trendu. Investujte do slnečných okuliarov v podobe, ktorá je vyskúšaná a vyskúšaná: oversized a bug-eyed. Tu sú naše obľúbené položky nižšie.

VIDEO: 5 Zmyselne drahé základy oblečenia

 

 

 

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map