Nakupujte trend šperky Tassel s týmito 10 kusmi

strapec Jewelry Lead 2
Zdvorilosť

Alexandra DeRosa

17 februára 2016 @ 14:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Počas posledných niekoľkých sezón vládli najvyššie krúžky s ošúchaným vlasom, maličké náušnice a štíhle krúžky. A čo s tým nemôže milovať? Jedná sa o jednoduché štýly, ktoré je možné nosiť každý deň; inými slovami, sú to pravé klasiky.

A keď sme tu na V štýle môžeme vždy oceniť dávku minimalizmu, tešíme sa tiež na živé jarné trendy – a FYI, jarná móda je veľmi zábavná (dúhové pruhy, niekto?). Príslušenstvo-strašidelné šperky sú všetko. Straty minulého roka boli farebné a jasné (myslím si, že sú príliš roztomilé priadze v odtieňoch horúceho ružového a tyrkysového), ale tentokrát okolo okrajových ozdôb je vďaka vysoko lesklému kovovému kovu vyrostejší okraj. Milujeme vzhľad toľko, že je to aj prevládajúci trend v zbierke šperkov V štýle, k dispozícii výlučne v spoločnosti HSN. Ahead, 10 kusov, ktoré vám pomôžu es kameňový trend. 

SÚVISIACE: 6 Čerstvé nové spôsoby, ako nosiť Jumpsuit

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 16 = 24

map