Našli sme 10 najlepší červený koberec Amy Adamsovej

V štýle November - HER - Amy Adams 10 Best - Lead
Dan MacMedan / WireImage; Jim Smeal / BEI / BEI / Shutterstock; Venturelli / Getty; Jeff Vespa / WireImage; Jamie McCarthy / WireImage

Jennifer Ferrise

Nov 03, 2016 @ 14:00

Teraz ju nazývame – November je mesiac Amy Adamsovej. Päťkrát nominovaný na Oscara nemá ani jeden, ale dva buzzy filmy, prílet a Nočné zvieratá, smerujúc do divadiel. A to znamená, že v najbližších týždňoch bude mať veľa príležitostí zasiahnuť červený koberec.

Takže čo môžeme očakávať, že sa hviezda ukáže na svoje veľké premiéry? Okrem jedného alebo dvoch kusov od Tom Forda, ktorý režíroval drámu Nočné zvieratá, Adams sa nepochybne bude opierať o super stylistku Petru Flanneryovú, aby jej pomohla nájsť niekoľko víťazov červených kobercov, ktoré sa hodia do jej ženského štýlu. “Amy miluje čisté siluety. Takže niečo naozaj moderné a elegantné je go-to. A zjednodušené rezy fungujú veľmi dobre aj na jej tele, “Flannery.

VIDEO: Amy Adams na poznámky od Tom Forda

A ako sa ukáže, Adams nie je jedným z tých herečiek, ktorí budú nosiť práve peknú vec, ktorú niekto visí na stojane. Rád by bola praktická počas výberového konania. “Keďže Amy je skutočne presvedčená v jej osobnom štýle, už vie, čo bude na ňom pracovať a čo nebude,” hovorí Flannery. A jej čisté nadšenie pre hľadanie správneho oblečenia je sen stylista. “Radi sa stretneme a prejdeme skicami, ktoré jej poslali dizajnéri, niekedy je tam až osem až desať variácií jedného oblečenia, je príjemné posadiť sa s klientom, rozprávať sa a spolupracovať. Vždy sa snažíme nájsť tú správnu rovnováhu pre každú udalosť. “

Posúvajte sa, aby ste videli, ako sa Adams ’10 najlepších červených kobercov vyzerá vždy. A pozrite sa na jej filmy, prílet (od 11. novembra) a Nočné zvieratá (od 23. novembra).

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 − 18 =

map