Našli sme 9 najlepších čiernych kožených bund

tk
Edward Berthelot / Getty
Andrea Cheng
(Text)

a Kristina Rutkowski
(Market)

Október 09, 2017 @ 1:15 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Hľadanie dokonalého koženého obalu nie je na rozdiel od hľadania vášho spriaznenca. Odvážne tvrdenie, pripúšťame, ale počuje nás. Môžete zaznamenať hodiny preosievaním nespočetných možností, ktoré nie sú v súlade s vašimi štandardmi. Pokúšate sa niektorí na takejto ceste, len pre zábavu, ale nevyhnutne skončíte sklamaním. Zo všetkých skúseností vyskúšate to, čo hľadáte (ideálne vlastnosti, ako je pohodlie a stabilita) a dozviete sa, čo sú vaše rozrušovače (nepríjemnosť, zlý záchvat, príliš rigidný). Tento proces sa niekedy môže zdať beznádejný, dokonca bezútešný, ale pripomínate si, že stačí nájsť “ten” a vy ste určený na celý život. 

Momentálne jednotlivec? Na jeseň sme našli deväť skvelých kandidátov, aby ste sa pripravili na kožu počasie (a prsty preklenuli, na ďalšie roky). Spoľahnite sa na klasický moto štýl alebo experimentujte s nadrozmernou verziou. Či tak alebo onak, splniť svoje zápasy, nižšie. 

SPOJENÉ: 8 spôsobov, ako štýl kožené bunda

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 1

map