Našli sme presne to, čo Blake Lively nosí tak, že ju môžete tiež kúpiť

Blake Lively Closet - Lead
James Devaney / Getty Images

Alexis Bennett

Február 27, 2018 @ 14:15
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Nie je to ťažká voľba: Ak by sme mali vytvoriť prvú desiatku zoznamu kto je šatník, ktorý by sme chceli nájsť, Blake Lively by určite patril medzi prvých päť. Herečka môže ísť z obliekania sveteru do šaty v dvoch hodinách bez toho, aby prelomila pot. Dokonca sme si všimli, že nosí 7 perfektne zostavených oblečení v jeden deň – VŠETKY S RÔZNYMI VLASAMI!

Samozrejme, že má nejakú pomoc: prvotriedny tím na rýchlej voľbe, ktorý pomáha koordinovať jej vzhľad a zmeny. Ale keď niekto máš, nie je potreba glamovskej jednotky. Vieme, vieme, tieto veci vás budú stáť. Ale sľubujeme, že to stojí za investíciu. Zhromaždili sme najobľúbenejšie módne nálezy Lively na jednom mieste, aby ste mohli nakupovať jej vzhľad. A nebojte sa. Budeme ju neustále aktualizovať, pretože stále zabíja.

VIDEO: Tu je návod, ako Blake Lively robí Head-to-Toe Yellow Look Chic

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 7 =

map