Nebudete v rozpakoch nosiť tieto pohodlné žabky

flip Flops
Zdvorilosť

Alexis Bennett

15. júna 2018 @ 10:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Každý tretí piatok v júni zhromažďujeme naše najlepšie sandále na oslavu Národného dňa flip-flopu. Zábavný fakt: letná dovolenka bola skutočne vytvorená spoločnosťou Tropical Smoothie Cafe, ktorá je založená na americkom názve “smoothie franchise”. Každý rok zákazníci, ktorí nosia žabky, sa zaobchádzajú s miestnymi kaviarňami. Chcem povedať, kto nemá rád dobrú voľnosť? Ako módni zasvätenci však nemôžeme ignorovať skutočnosť, že pohodlné topánky boli centrom veľkej debaty o móde: sú to alebo nie?

Určite sú jedným z najpohodlnejších možností obuvi – stačí posunúť nohy a ísť. A gumové kĺzačky sú ideálne na chladenie pri bazéne alebo na skok do verejnej sprchy. Ale skutočne existujú štýlové žabky? Hovoríme: “ÁNO!” Naše obľúbené možnosti sú nižšie. Táto zostava obsahuje elegantné, kožené vzory, ktoré vám nebudú v rozpakoch hádzať pred odchodom z kancelárie. A existuje aj niekoľko štýlov, ktoré vám nebudú mať vôbec namočené.

VIDEO: najdostupnejší spôsob nákupu prezentácií Gucci

 

Udržujte rolovanie a nájdite 11 bytov, ktoré vám pomôžu pripraviť sa na ďalší Národný deň flip-flopu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 56 = 63

map