Net-a-Porter chce, aby ste sa vzrušili o týchto 6 značiek

Chime
Zdvorilosť

Ruthie Friedlander

Február 07, 2018 @ 11:15
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Keď Net-a-Porter hovorí, počúvame, najmä pokiaľ ide o nových dizajnérov a značiek, mali by sme sa na nás pozerať. Počas posledných niekoľkých sezón vďaka módnej režisérovi Net-a-Porter Lisa Aiken sme zaznamenali obrovský nárast súčasných značiek (čítanie: veci, ktoré môžeme skutočne dovoliť) na našej obľúbenej zostave e-tailer. Áno, baví nás vidieť, že $ 1000 topánky, ktoré budeme ušetriť po celý rok, ale je to docela v pohode môžeme tiež kúpiť niečo za $ 130, ktorý je rovnako ako elegantné.

Tu sedíme s Aikenom, keď zdieľa šesť značiek (označuje ich ako “svoje deti”). Ona je cez mesiac, aby nedávno vstúpila do rodiny Net-a-Porter. Z rady plaviek pre minimalistickú šperkovú značku inšpirovanú poéziou je tu jej šesť detí, ktoré nemôže čakať na to, aby ste mohli nakupovať.

VIDEO: Aký je najvýhodnejší spôsob platenia za snímky Gucci?

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 2

map