Neznášam Puffer Coats. Existuje rovnako teplá alternatíva?

spýtal & Answered - Warm Coats
Getty

Ruthie Friedlander

13. novembra 2017 @ 10:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Vitajte na stránkach Asked & Answered: veľmi zvláštne miesto pre veľmi špeciálne obdobie roka. Viete, že v ročnom období, keď máte milión dovolenkových večierkov, rodinné stretnutia a oh, nemusíte mať za studena aj keď teplota klesá? Je to prázdninová sezóna a na pomoc vám odpovieme na všetky vaše módne otázky, ktoré vám pomôžu vyzerat a cítiť sa skvele.

Takže ste mrazivý a potrebujete chodiť svojho psa, aby ste dostali kávu v tej roztomilej malej kaviarni v blízkosti vášho bytu s tým ohavným barista. Čo nosiť? Čokoľvek budete nosiť, bude nepochybne zakrytý nejakým pokrývkou, ktorá vyzerá ako snehuliak ako snehulienka. Pokiaľ … tu nezabudneme na to najlepšie plášte, ktoré nebudú naplnené, ktoré vás skutočne udrží v teple.

VIDEO: 30 Puffer Coats za 60 sekúnd

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 55 = 62

map