Nicole Kidman je najviac čeľuschopný červený koberec vyzerá

TK
Frazer Harrison / Getty

Jennifer Ferrise

31. mája 2017 @ 11:30 hod

Cesta k štýlu ikon štýlu je zvyčajne veterná. Ale každý raz, keď správne dievča umiestni na správne šaty, sa stane módna mágia.

Pre Nicole Kidman, v tom okamihu boli Oscary v roku 1997. Po príchode na rameno Tom Cruise hviezda zaujala módny svet svojou šperkou inšpirovanou chinoiserie, ktorú navrhol John Galliano pre Dior. Od mimoriadnej farby grafu až po stehno vysokú štrbinu, bolo všetko nové a neočakávané. A práve tak sa všetci pozerali na Kidmana, namiesto jej manželky filmovej hviezdy.

Samozrejme, ako akýkoľvek ikonický módny moment, bol niektorým polarizujúci. Ale milujte to alebo nie, to isté oblečenie pomohlo premeniť teraz víťazku Oscara na vedúcu dámu s módnym hľadiskom, ktoré nemožno ignorovať. A za posledných 20 rokov Kidmanová neustále prekvapila a potešila jej voľby bez ohľadu na kritiky.

Nezabudnite, že červené šaty Balenciaga s masívnym lukom od Oscarov v roku 2007? “To bolo kontroverzné,” povedal Kidman V štýle minulý rok. “Niektorí ľudia z tlače sa to nepáčilo, ale tento druh diskusie ma neobťažuje, stále som sa jej páčila, hlavne v štruktúre.” A zdá sa, že všetko, čo dáva, sa stáva, že ľudia hovoria v týchto dňoch, od zeleného Gucciho šaty s perníkmi na ramenách, ktoré nosila na tohtoročných oceneniach SAG na posledný červený koberec vyhrá minulý týždeň na filmovom festivale v Cannes.

Na počesť našej júlovej krytej dievčiny sa pozeráme späť na niektoré z jej najlepších odvážnych, krásnych a áno, bzučiacich pohľadov za posledné dve desaťročia. Pokračujte v posúvaní a vyhľadajte svoju obľúbenosť.

VIDEO: Nicole Kidman zdieľa svoje najlepšie módne poradenstvo

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 + = 14

map