Nie je to vŕtačka: Steve Madden prináša späť topánku 90. rokov

TK
Zdvorilosť

Kim Duong

Apr 20, 2017 @ 15:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Vo svete, ktorý preniká falošnými správami, počítajte toto: vymedzujúca topánka 90. rokov je späť. Áno! 90-tych rokov a nielen po tisícročnom počte pochádzajúcich z inscenácií dvojčatov Olsen a Melissy Joan Hartovej. Nie. Toto je OG topánka. Nájdená topánka s označením “VYSOKÁ ŠKOLA” v značke “Našiel-in-a-box”. (Ale ako čerstvé a parfumované s tým novým zápachom pýchy.) Dámy a páni, je čas, aby sme privítali obľúbenú platformu Slidey (stere módne slzy radosti).

VIDEO: Môžete si objednať tieto 13 tratí od 90. rokov

 

Je to ako keby “Slinky” vzal jeden dobrý pohľad na more plochých sandálov (všetko odkryté od medených kovov, aby sme si to odvážili povedať, lesk) a povedal: “Svet ma potrebuje.” Samozrejme, sandále “Slinky” sa nemohli vrátiť bez vylepšenia. Opätovné vydanie v roku 2017 má hladšie okraje a plochý pät, čo dáva tomuto momentu #TBT moderný re-do.

Zdvorilosť

Získajte svoje ruky na kultúrnej elastickej snímke na stevemadden.com za 70 dolárov. A keď ste na nej, prejdite nižšie, aby ste videli skutočné deti vo veku 90-tych rokov.

PS: Teraz, keď máme “Slinky” späť … je to príliš veľa sa pýtať, @SpiceGirls, kde ste na?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

93 − = 92

map