Nová kolekcia oblečenia, ktorá znovu definuje silu dievčaťa

Rallier Jess Dress
Zdvorilosť

Claire Stern

Február 09, 2016 @ 17:15

Hoci sa bežne spájajú s akademickou obcou, školské uniformy sú tiež prijaté módnym svetom (pozri: Hood By Air je ostrý oxfords a Thom Browne je gingham oblečenie). Teraz, bývalá spolupracovnica PR Olivia Rose Fay prináša trend plný kruh s Ralliérom, novou značkou pripravenou na nosenie, ktorá je nielen inšpirovaná predškolskou výbavou – poskytuje zamestnanie pre ženy v Kibera, Keni a uniformách miestnym školských dievčat v regióne. 

SPOJENÉ: Tento zvýrazňovač môže poskytnúť štipendiá pre dievčatá po celom svete

V skutočnosti Fay vybral meno “Rallier”, pretože pochádza z slovesa “rally”ako v prípade ľudí, ktorí sa stretávajú na podporu spoločnej príčiny. 15-dielna kolekcia, ktorá má cenu od 295 do 495 dolárov, zahŕňa bavlnené kusy na mieru, ktoré “spochybňujú myšlienku tradičných šiat,” hovorí. “Dievča by malo mať uniformu, ktorú potrebuje, aby si istá, že chodí do školy a šaty, ktoré jej dávajú pocit zvláštnosti.” Dobre. Nakupujte našich päť obľúbených z nižšie uvedenej riadky do-good. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + = 3

map