Nová kolekcia Universal Standard vám pomôže vytvoriť vašu najnovšiu pracovnú jednotu

univerzálne standard black blazers
Zdvorilosť

Lashauna Williams

Február 06, 2018 @ 10:00

Pravda: Väčšina z nás trávi viac času v práci než doma. A keď môžeme byť v poriadku na našich posedeniach v našich obľúbených starých potách (všetci máme pár!), Na pracovisku, to jednoducho nebude letieť. Je dôležité nájsť kusy na nosenie do práce, vďaka čomu sa budete cítiť silní, silní a samozrejme predvediete svoj osobný štýl. 

VIDEO: Ashley Graham zobrazuje jej škatuľu v kovových latexových šatách

Všetky ženy si zaslúžia vhodnú, dobre vyrobenú a cenovo výhodnú módu bez ohľadu na tvar alebo veľkosť. Po tom, čo sa dozvedeli, že ženy s rozdielnou veľkosťou musia nielen bojovať proti negativite okolo svojej váhy, ale že rozdiely v mzdách medzi mužmi a ženami sa prehlbujú aj pre ženy, Universal Standard (už obľúbený pre svoje elegantné siluety a základné vlasy oddeľuje) nová zväzková 13-dielna kapsula na pracovisku Nová výkonná trieda.

SÚVISIACE: Universal Standard uvádza svoju prvú líniu Activewear pre krivé ženy

“Kvalitné pracovné oblečenie nebolo k dispozícii pre veľkú väčšinu amerických žien,” hovorí Alex Waldman, Cofounder a CCO spoločnosti Universal Standard. “Chceme odstrániť stres obliekania pre úspech. Náš spotrebiteľ bol vždy zaťažený nesprávne namontovaným, zle vyrobeným oblečením. Chcem, aby tieto brilantné ženy mali rovnaké nástroje, aké disponujú ich rovnocennými rovesníkmi, takže aj oni sa môžu na pracovisku cítiť posilnení. “

SÚVISIACE: Universal Standard spúšťa kolekciu Tria

V tejto kapsule nájdete krásne vytvorené šaty, sako, top, nohavice, všetky v rozmedzí 80 – 230 dolárov. Je tu dokonca aj vyraďovacie kombinéza, ktoré vás naozaj cítia ako šéf! “Keď nosia ženy Nová výkonná trieda Chcem, aby sa cítili istí tým, že vedia, že ich oblečenie dopĺňa ich schopnosti, “hovorí Polina Veksler, spoluzakladateľka a generálna riaditeľka spoločnosti Universal Standard. “Oblečenie by malo byť prínosom. Nie je to záväzok. “

Prejdite nadol, aby ste si z kampane pozreli niektorý z našich obľúbených pohľady a potom prejdite na adresu universalstandard.com a pozrite si celú zbierku.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 1

map