Nová značka R | Label je na misii na vytváranie kvalitných záležitostí za prijateľné ceny

Už ste niekedy trpeli takmer nemožnou úlohou nájsť spoľahlivý pár kožených legí? Maria Peevey, zakladateľka The Reset, online komunity pre ženy, ktorá zahŕňa zmeny v ich živote, sa môže týkať. “Kúpil som veľa párov,” hovorí s rozhorčenie. “A všetci sa dostali po jednom oblečení a nikdy znova nevyzerali dobre.”

VIDEO: 7 kusov spodnej bielizne pre veľké prsia

Pokračujte ďalej, to pre ňu nebude problém alebo, dúfa, aj pre vás. To, čo vykresľuje ako “mäkké mäkké” kožené legíny, ktoré vyzerajú neskutočne a nikdy sa nikdy nevyťahujú, sú jedným z kľúčových stavebných kameňov v šatníku, ktoré prichádzajú do novej základne so zameraním na R Label, debutujúc na The Reset dnes.

Zvyšok výberu je nabitý rovnako klasickým a lichotivým cestovným, ako sú elegantne drapané trenčové plášte a ľahké hodvábne vrchnáky, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby zjednodušili často zdrvujúci proces obliekania.

Nový Brand R|Label EMBED 1
So súhlasom R | Label

“Mala som pocit, že som bol na módnej diaľnici, s príliš veľa možností a ničím na sebe,” vysvetľuje Peevey jej počiatočná inšpirácia. “Len som chcel bez námahy, go-to kusy, ktoré vyzerajú skvele na mojom tele, ale neexistovala jedna značka, ktorá mala všetko, čo som potreboval. Dobrý pohľad by nemal byť taký tvrdý! “

Nechce, aby to bolo drahé. Aby sme značku R | Label udržali na minime (nič, ani bundy motocyklov, stojí viac ako 185 dolárov), spoločnosť Peevey predáva každú položku priamo na svojom webe – úmyselný krok na doplnenie jej posilňujúceho étosu.

“Celou našou spoločnosťou je to, že dávať našim dievčenským nástrojom to najlepšie, čo môže byť – či už je to s našim dot com obsahom, alebo oblečenie, v ktorom sa cíti dôverne.” Medzitým, bez akýchkoľvek dodatočných réžií, viac zdrojov na získavanie prémiových textílií, ako je luxusné 18 mm hodváb (väčšina etikiet používa 16 mm alebo menej, aká príliš tenká na správne zakrytie podprsenky) a vyššie uvedené faux kidskin, vyrobené v Japonsku.

Nový Brand R|Label EMBED 2
So súhlasom R | Label

Na papieri sa to zdá byť profesionálnym odchodom pre Peevey, ktorý si v prvých veciach vytvoril meno tým, že spustil SimplyShe, množstvo šialených žien zameraných pohľadníc a životného štýlu, ktoré sa čoskoro vyvinuli do najväčšieho distribútora odevov pre domáce zvieratá v krajine ďalších 15 rokov. Po predaji ríše, ktorú postavila pred štyrmi rokmi súkromnej spoločnosti na podporu rovnosti a oficiálne odstúpila z funkcie generálneho riaditeľa na začiatku roka 2016, si uvedomila, že jej vlastný osobný boj, ktorý začal, bol vlastne kľúčom k jej druhej kariére. “V tom momente v mojom živote som sa snažil znova nájsť vášeň. A pre mňa to vždy bolo o tom, že pomáham ženám v akejkoľvek forme, tvaru alebo forme, ktorú dokážem. Všetko, čo som doteraz urobil, viedlo k tomuto miestu. “

Teraz po celkovej revízii prác len za 12 mesiacov debutujúca dizajnérka zdokonaľuje svoju prácu s malými a dôležitými zmenami. “Jedná sa o stále zelené kusy, ktoré môžete nosiť po celý rok, takže nemeníme nič ani nič,” sľubuje. “Namiesto toho sa budeme rozširovať novými farbami, materiálmi a siluetami, ktoré vyplnia prázdne otvory, ktoré nazývam” biely priestor vášho šatníka “.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

73 − 65 =

map