Čo by sme chceli vidieť Melania Trump nosiť, ak je prvá dáma

Prechod prvej dámy a bývalej ikony štýlu Nancy Reagan ma napadlo o manželke Donalda Trumpa jedenásť rokov, Melania. Ak by bol prezidentom Spojených štátov zvolený prezident Spojených štátov americký prezident s manželkou, ktorá sa v tejto krajine nevrátila (manželka Johna Quincy Adamsa, Louisa, sa narodila v Anglicku). Pani Trumpová, 45 rokov, sa narodila v Juhoslávii, dnes sa volala Slovinsko a bola prvá prvá dáma s cudzím prízvukom. Len zaujímavé stranou …

Pre viac Cindyho veku-múdre štýl radu, navštívte Apprécier.com.

Nancy Reagan, ktorá sa narodila v New Yorku, bola druhá manželka Ronnieho. Melanie je tretí Donnie. Pani Reaganová bola herečka, ktorá odstúpila od svojej kariéry, aby podporila túžby svojho manžela. Pani Trump je bývalá modelka, ktorá urobila to isté. Nancy Reaganová bola malá, vtáčikovitá a zdobná. Uprednostňovala obleky trimovej sukne a elegantné šaty od návrhára Jamesa Galanosa. Melania je vysoká a smiešna a má pózovanie pre racionálne fotografie. Ona je známa tým, že nosí body-vedomé šaty a obloha-vysoké Louboutin podpätky.

Aký je rozdiel za niekoľko desaťročí! Zaujímalo by ma, ako sa zmení štýl Melanie Trumpovej, ak prevezme takú významnú úlohu. Bude to tón? Jej manžel určite nie. Bude verejnosť chcieť a očakávať okázalosť hodenú miliardárskej manželke?

SÚVISIACE: 5 jednoduchých spôsobov, ako vyčistiť skrinku ako profesionál na jar

Keby som sa musel obliekať ako prvá dáma, tu sú niektoré moje návrhy od amerických dizajnérov (ktorí môžu alebo nemusia mať záujem pomôcť s ňou s módnym “človekom”). Co si myslis? 

Vek Wise Style - 1
Catwalking / Getty Images

Ralph Lauren

Vek Wise Style - 2
Antonio de Moraes Barros Filho / FilmMagic

Zac Posen

Vek Wise Style - 3
Fernanda Calfat / Getty Obrázok

Lela Rose

Vek Wise Style - 4
Slaven Vlasic / Getty Images

Oscar de la Renta 

Vek Wise Style - 5
JP Yim / Getty Images

Carolina Herrera 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

81 − = 75

map