Čo je to pre majstra spoza zákulisia, ktorý má byť predný a stredový

Mizrahi Lead
Frazer Harrison

Ruthie Friedlander

9. apríla 2018 @ 1:45 hod

Včera v noci na štvrtom ročníku módnych Los Angeles Awards Daily Front Row sme za posledný rok videli veľké množstvo dizajnérov a stylistov za svoju prácu. Dizajnér roka odišiel do Stuarta Vevers pre trénera, Stylist roka odišiel do Kate Young, Hair Artist roka odišiel do Jen Atkin.

Model Emily Ratajkowski, fotograf Alexi Lubomirski, dizajnér Philip Plein a ďalšie módne domáce mená boli ocenené. Ale pravdepodobne najviac vzrušujúce ceny večera boli tie, ktoré sa dali rozvíjajúcim sa talentom. Prvá bola ocenenie pre modelku / herečku Cami Morrone a druhú pre Jamie Mizrahi, ktorá získala najlepší dizajnový debut pre svoju kolekciu pre Juicy Couture.

SÚVISIACE: Čo dostanete, keď ste Katy Perry je Stylist s Juicy Couture?

Mizrahi nie je nováčikom v tomto odvetví. V posledných rokoch vystupuje v Hollywoode aj najlepšie oblečené celebrity vrátane Katy Perryovej, Kate Uptonovej, Riley Keoughovej a Billie Lourdovej. Ale to bolo len nedávno, že jej meno sa stalo tak synonymom toho, čo je nové a nasledujúce, keď prevzala ako Creative Director pre Juicy Couture minulý rok.

“Toto ocenenie potvrdzuje všetku tvrdú prácu, ktorú sme vykonali za uplynulý rok a pol. Je naozaj vzrušujúce, že sa na to pozeráme, “povedal Mizrahi výhradne deň pred slávnostným odovzdávaním cien. “Som určite viac ako osoba za zákulisím. Verím, že to nie je o mne, ale o kolektívnom úsilí úžasnej skupiny ľudí. “

Takže aké to bolo, keď sa táto zákulisná pro stávala predná a strediskom veľkej noci? Prejdite a uvidíte, aké je to, aby sa štylista pripravil na svoju veľkú noc.

VIDEO: 6 investičných kusov, každá žena by mala vlastniť

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 5

map