Čo môžete nosiť na turistiku Keď ste módna dievčina

rodič Trap LEAD
zdvorilosť
Andrea Cheng
(Text)

a Kristina Rutkowski
(Market)

Apr 30, 2018 @ 12:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

“Ja som bona fide city girl,” bola odpoveď Carrie Bradshaw, keď ju Aidan požiadal, aby sa k nemu pripojil v jeho “country cabine” na leto (pozri: sezóna štyri epizóda deväť “Sex and the Country” SATC udržiavacia). A to bolo moje, keď môj veľmi aktívny, veľmi vonku-y prítel vznášal jeho sen letný plán mi na začiatku sezóny: tráviť každý víkend turistiku upstate.

Ale predtým, ako som mohol odmietnuť myšlienku a úplne rozdrviť svoje sny (pretože príroda), som sa samozrejme zastavil na zaujímavom vyhliadke na to, aby som spolu spojil bona fide turistické dievčenské oblečenie – inšpirované pádovými dráhami. Gucci poslal aktualizovaný vzlet na hybridný obuvník po pristátí počas módneho týždňa v Miláne a Balenciaga zakončila odvážne a športové parky s krajčírskymi vystúpeniami v Paríži. Je zrejmé, že môj priateľ nebol jediný, ktorý sa zamiloval do Veľkého vonku. A keby som chcel robiť toto pešie turistické veci – vyliezť balvany, sledovať stopové značky, identifikovať rastliny (?) – potom by sa tiež mohla dopustiť a obliecť časť.

No, v podstate som bola od Mereditha Parent Trap počas môjho prvého výletu (bez koníček sprisahaných Lindsayom Lohanom), ale teraz, keď som prežil niekoľko stôp, som dosť istý, že som odovzdal nejaké vedomosti, ako je vrstvenie je nevyhnutné, ako je skladovanie batohu s občerstvením, alebo dokonca len nosiť batoh (a nie povedať, spojka). Vzal som všetko, čo som sa naučil, a zostavil 12-bodový zoznam toho, čo vy, módna dievčina, potrebujete nosiť alebo priniesť počas túru. Prejdite k nákupu každého kusu, ale jedľaMôže mi niekto podať moju Evianu?

VIDEO: Najlepšie legíny pre beh

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map