Čo nosiť s každým druhom karosérie

bodysuits - Lead
Broadimage / REX / Shutterstock

Andrea Cheng

11. júna 2016 @ 14.45 hod

Budeme vopred na to: Bodysuits majú svoje chyby. Všetci vieme, že najväčšie odbočenie: musieť zbaviť pokaždé, keď potrebujete použiť kúpeľňu (môže to byť záväzok). A dokonca aj tí, ktorí športujú pohodlné skryté spony, môžu byť stále veľmi nepríjemné.

Ale vypočujte nám, čo sa týka jeho atribútov. Kozmetika sa v podstate zdvojnásobuje ako tvarové oblečenie – znižuje a vyhladzuje. A jeho najväčší remíza? Vytváranie zúženia a znovunastolenie nevýhody. To je dôvod, prečo sa bodybuits vyvinuli z toho, že sú tričká pre baleríny (alebo faux baleríny, ak ste barre trieda nadšenec), ktoré sú preferované To kus pre celebrity street-štýl elity. Kendall Jenner a Kim Kardashian obaja verejne vyhlásili svoju lásku k jednému kusu – ak nie vokálne, potom rozhodne sartorially s značkami Alix, Elisabetta Franchi alebo Yeezy. Emma Roberts, tiež je fanúšikom oblečenia, integrujúc ich do svojho off-duty šatníka párovaním neformálne rebrované pletené s vysokým pasom denim svetlice.

A samotné kostýmy prešli ďaleko. K dispozícii sú gombíky, bavlnené nohavice a sexy nohavičky. Mohli by sme pokračovať, ale buďte si istí, že je tu jedna pre každú príležitosť. Ako dôkaz sme si vybrali päť našich obľúbených tovarov a dali každému vysoko párový párov (zvýraznenie pasu a vytvorenie lichotivé siluety presýpacích hodín), ktoré pracujú pre rôzne udalosti. Od pracoviska až po letnú svadbu nakupujte tieto kombinézy, ktoré sa nachádzajú nižšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 − 38 =

map