Čo treba nosiť na pracovný rozhovor v lete

?
Kirstin Sinclair / Getty

Taylor Davies

Aug 07, 2016 @ 11:45 hod

Letné obdobie je hlavným pracovným pohovorom. Zaujímavosťou je aj to, že je to takisto “Prečo je to tak horúce na tejto platforme metra, ktorú sa chystám potiť v mojej špičkovej sezóne”. Vyvažovanie profesionálneho oblečenia a praktické potvrdenie o počasí nie je jednoduché – ale je to dôležité, ak chcete, aby ste zavolali späť.

Keď sa chystáte na prácu v tradičnom firemnom prostredí, váš pohľad na rozhovor je pravdepodobne komfortnou kombináciou a ošúchanou blúzkou. Ale keď teplota stúpa severne od 90 stupňov (a “skutočný pocit” je viac ako 100), možno budete musieť vybrať bunda v prospech hedvábnej gombíkovej košele a kolennej sukne, ktorá zachová formalitu, ale umožní malé vetranie.

V začínajúcej alebo kreatívnej spoločnosti môže rozhovor s odevmi odrážať atmosféru kancelárie. Neobchodujte vo svojom sandále s blokom päty pre žabky práve ešte, ale vyskúšajte skladané tričko alebo cvočky a top bez rukávov. Ak chcete pridať ďalšiu vrstvu (a získať body bonusového štýlu), skúste vrstviť dlhú vestičku nad kombinérom košeľu a nohavíc.

Pretože len akýkoľvek článok o obliekaní pre rozhovory vám povie, je to dobrý nápad nosiť jednu nezabudnuteľnú položku, ktorá vám pomôže vyčnievať z balíčka. Mohlo by to byť taška v neočakávanej farbe (ako lesná zeleň) alebo pár elegantných vyhlásenie náušnice, ktoré obložili tvár. Chcete podvedome nechať potenciálneho nového šéfa vedieť, že ste presný? Noste hodinky. (Máme radi mužský vzhľad.) Pred nami sme si vybrali tri rozhovory, ktoré budú mať váš budúci šéf, ktorý povedal: “Vy ste najatý”, skôr ako dokonca zatrhnite rukou. (Dobre nie naozaj, ale viete, čo máme na mysli.)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 42 = 43

map