Čo získate, keď prekročíte populárnu súčasnú značku s umelcom Instagram?

Alice and Olivia
Alice a Olivia

Ruthie Friedlander

15. mája 2018 o 5:45 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Čo získate, keď prechádzate populárnou značkou ovplyvnenou súčasným umením s pocitom Instagram? Pekná báječná (a komerčne úspešná) spolupráca. V minulom roku sa Alice + Olivia CEO a Creative Director, Stacey Bendet spojil s umelcom Instagram, Donald Robertson (známy ako @ drawbertson) na vysoko-toužil kolekcie.

 

“Donald je snom pracovať,” hovorí Bendet V štýle exkluzívne. “Pošlem mu niečo o niečo a tridsať sekúnd neskôr, je namaľovaný a zverejnený na Instagram, je tvorivou silou.”

 

Dynamické duo sa vracia späť do druhého kola, s ponukou limitovaných edícií pripravených na nosenie, doplnkov a tenisiek s najlepšími motívmi Alice + Olivia (leopard, pery a samozrejme tvár Stacey) , s umeleckým zákrutom, ktorý dokáže priniesť iba Robertson.

 

“Vždy ma ovplyvňuje umenie a Donald je veľmi často ovplyvňovaný módou”, Bendet, ktorý vytvoril kapsule ovplyvnené ďalšími umelcami, ako je Basquiat hovorí V štýle. “Vždy sa myslím na módu ako na umenie, ktoré nosíte. Vaše oblečenie je naozaj tvojím spôsobom vyjadrovania vášho umeleckého seba k svetu každý deň.”

 

Táto kolekcia predáva za $ 225 – $ 1295 (nie je to zlé umelecké dielo, ľudia!) A je k dispozícii v obchodoch Alice + Olivia od predajní Stacey Bendet a na www.aliceandolivia.com, ako aj vo vybraných obchodoch.

 

VIDEO: 6 investičných kusov, každá žena by mala vlastniť

 

Nakupujte naše najobľúbenejšie diely z kolekcie nižšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 53 = 56

map