Obchod Nádherné alternatívne svadobné prstene

TK
Getty / iStockphoto

Elana Zajdmanová

20. júna 2017 @ 5:15 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Na križovatke, aký štýl snubný prsteň hľadáte? Ak ste ako mnohí z nás, tradičný štýl nemusí byť vášm džemom. Či už ste viac ako minimalista, maximalista alebo niekde medzi tým, nebojte sa! To, čo hľadáte, existuje. Zatiaľ čo krúžok je veľmi zvláštnou pripomienkou väzby medzi vami a vaším partnerom, existuje niečo, čo sa cíti o niečo mimoriadne zvláštne,.

VIDEO: Prečo sú prstene zásnuby tak drahé?

 

Myslite na farebné kamene, farebné smalty, živice a grafické tvary. Začnite tým, že premýšľate o tom, v akom štýle krúžku milujete a viete si predstaviť, že nosíte niekedy deň. To vám prinesie skúsenosť hľadania toho perfektného pokladu trochu menej skľučujúcim. Koniec koncov, je to pre vás a to by malo byť niečo, čo vás rád pozerá každý deň. Tu je niekoľko jedinečných omráčení, ktorým si nedokážeme predstaviť život bez.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + = 14

map