Obchodujte s batohom pre jeden z týchto 10 šikovných bodiek

šik Totes lead
Daniel Zuchnik / Getty

Caroline Vazzana

Aug 09, 2016 @ 18:30 hod

Rovnako ako to nenávidíme priznať, lepivé teplo z polovice augusta je istým znamením, že sezóna späť do školy je hneď za rohom. Teraz je čas, aby sme sa pustili dole a urobili malý výskum (vieme, študuje pred skutočný študujete) a začnite nakupovať, aby ste obnovili skriňu pre “rok”. Či už ste naozaj študent alebo len myslíte ako jeden, našou radou je preskočiť tradičné školské areály a rozhodnúť sa pre niekoľko módnych dopredu.

Nepochybne existuje niekoľko kusov, ktoré sa cítia nevyhnutnejšie pre nákup späť do školy ako pre batoh. Ale ako sme povedali – v tejto sezóne máme náročné očakávania. Prečo nie vymeniť za robustný stretnutie-studious tote? V dňoch, kedy nemusíte nosiť celú knižnicu s vami, veľký tote bude robiť trik pre nesenie vášho notebooku, notebooku a zvyšok vášho každodenného náležitosti.

S ohľadom na to sme vyhrali trh, aby sme našli najkrajší (a naozaj praktický!) Totes na jeseň. Od laserom vyrezávaných koží až po svetlé, neočakávané farby garantujeme, že tieto vrecká vám zarobia A + v osobnom štýle. Nižšie, nakupujte najlepšie dôvody, aby ste si batoh odložili semester.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

53 − 44 =

map