Oblečenie Trend každý nosí v Cannes tento rok

Lupita Nyong'o Cannes Feather Dress
LOIC VENANCE / Getty Images

Alexis Bennett

18. mája 2018 @ 11:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Svadby, večierky, gala … Ak máte akékoľvek udalosti vo vašom kalendári, ktoré vyžadujú, aby ste sa obliekli, možno by ste sa chceli pozrieť na očarujúce pohľady na filmový festival v Cannes. Herečky, modely a tvorcovia filmu zatvárajú scénu v jedinečných šatách, ktoré určite pomôžu vyzdvihnúť oblečenie. Od šatov s dlhými rukávmi až po šaty s dlhými rukávmi sme to celkom videli tento rok. Ale bol tu jeden trend, ktorý vynikal najviac: biele perie.

To je správne. Načechraný okraj bol hviezdou udalosti s červenými kobercami, obloženie výstrihov a pokrytie dlhých vlakov. A to bolo nielen na podlahových šatách. Zdobenie peria bolo tiež nájdené na sukni pripravených na párty. Takže nebudeme plytvať časom do toho trendu. Chyť nás nosiť perie šaty na všetky naše fantazie udalosti tohto leta. A prejdite na to, aby ste videli všetky dámy, ktoré hore klesali.

VIDEO: Pozri Solo: Príbeh Star Wars Red Carpet Premiere na filmovom festivale v Cannes

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

80 − = 72

map