Obliecť jarné šaty na deň: zdokonalený, ale jednoduchý spôsob, ako nosiť biele

Hoci malé čierne šaty dostanú všetky fanfáry, sme obzvlášť brali s malými bielymi šatami (alebo LWD), keď sa zohreje počasie. Či už sa nosí so slzou bozkávanou kožou na pláži alebo tenisky na trhu s kvetmi, existuje určitá námaha, ktorá vyzařuje z ľahkého bavlneného šálu.

SÚVISIACE: Nakupujte jarné šaty deň: 70s-inšpirované vziať na žlté

Prípad v bode: Tento vyšívaný Dôen šaty (280 dolárov, shopdoen.com). Vyrobené z pokrčenej gázy a akcentované plynulými střapciami, je toto číslo určené na nosenie voľné a voľné. Skoro sa podobá šatám, ktoré sa nachádzajú na ďalekom trhu, a preto sme si ju vybrali so zlatým náterom a koženým náhrdelníkom, ozdobenou spojkou pom-pom, zdobenými rafiovými klincami a elegantnými nadmernými odtieňmi , Nakupujte vzhľad nižšie.

pružina Dress A Day 04/06/16 - Embed
Zdvorilosť

Nakupujte vzhľad: Dôen šaty, 280 dolárov; shopdoen.com. Aurelie Bidermann náhrdelník, 137 dolárov; aureliebidermann.com. Antik Batik spojka, 225 dolárov; net-a-porter.com. Sandále Robert Clergerie, 525 dolárov; matchesfashion.com. Fendi slnečné okuliare, 465 dolárov; solsticesunglasses.com.

-Market od Stephanie Araujo

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

15 + = 20

map