Oslávte narodeniny svojho BFF v tomto vyradenom súbore

Nakupujte vzhľad: 1. Proenza Schouler top, $ 845, net-a-porter.com 2. Sarah & Sebastian náušnice, 620 dolárov; net-a-porter.com 3. Rámový pás, 175 dolárov; net-a-porter.com 4. AG jeans, 188 dolárov; agjeans.com 5. Asos topánky, 49 dolárov; asos.com 6. Tom Wood ring, 1400 dolárov; barneys.com 7. Hodinky Cartier, 4 600 EUR; carter.com 8. J. W. Taška Anderson, 1690 dolárov; barneys.com

Stane sa to každý rok: narodeniny vášho najlepšieho priateľa. A potom, samozrejme, narodeninovú večeru svojho najlepšieho priateľa. Tra a la! Nie je väčší čas na oslavu ročného vyvrcholenia existencie vašej duše. Tak prečo sa nemusíte obliekať na veľkolepú príležitosť a dostať sa do gossied do tejto knockout off-the-rameno vrcholu? Vetrovky sú pridaním pomlčiek femme, zatiaľ čo statické čierne drobné džínsy a špičaté topánky na členku udržujú vzhľad ukotvený. Vyberajte mierne nepostihnuteľné doplnky, ako napríklad asymetrickú náušnicu (áno, jeden náušnice) a “prepichnuté” vrecko na alternatívny okraj. Potom violà! Ste omráčením. Teraz je jediné, čo musíte urobiť, aby ste oslavovali váš BFF, ktorý by nemal byť príliš tvrdý, správne?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 1

map