Outnet Predaj má najlepšie ponuky Designer uvidíte celý víkend

Ak chcete získať veľké skóre na svojich obľúbených dizajnéroch, teraz je čas, aby ste narazili na online luxusnú predajňu TheOutnet.com. Odteraz až do nedele 8. júla si môžete kúpiť jeho epický letný predaj skôr, ako oficiálne začne budúci týždeň! So skorým prístupom si môžete vybrať položky z viac ako 4 000 dizajnových položiek, vrátane štýlov od Diane von Furstenberga, Prady, Chloé, Alexander Wang, Victoria Beckham, Zimmermann a ďalšie, a to až do výšky 85% promo kód “FIRSTLOOK” pri pokladni.

Úžasné, že? Vieme.

Všetko nájdete od šiat a topánok cez kombinézy a džínsy, ale musíte konať rýchly – najhorúcejšie položky sa už predávajú a každá minúta sa počíta s hodnotením vašich obľúbených návrhárskych dielov.

Do našich nákupných košíkov sme už pridali niekoľko štýlov, ktoré musia mať, ako napríklad tlačené šaty Maxi od Diane von Furstenberg a pár letných pripravených plátenných sandálov Tabitha Simmons. Prejdite nadol, aby ste sa pozreli na tieto a ďalšie návrhárske obchody, ktoré vyberáme predtým, než budú preč.

Vytlačené Maxi šaty

Táto nádherná potlačená šatka s hnedými šifónmi je dokonalým dielom, ktorý sa dá nosiť na rande alebo na špeciálnu príležitosť (ahoj, svadobná sezóna!). Stačí pridať pekný pár náušníc a šnurovacie pätky a vy ste všetci pripravení!

Kúpiť! Diane von Furstenberg šaty, 177 dolárov (845 dolárov); theoutnet.com

 

Farebné sandále s blokom päty

Farebné a ultrašikové? Tieto sandále Tabitha Simmons s detailom kravaty v členku sú nevyhnutnosťou pre letnú sezónu.

Kúpiť! Sandále Tabitha Simmons, 127 dolárov (845 dolárov); theoutnet.com

Pletená rebrovaná Maxi sukňa

Spárujte túto pekne obloženú rebrovanú maxi suknú so všetkým od svojho bieleho trička cez víkend, objemnú blúzku pre kanceláriu alebo ju skákajte so sexy plodinou pre vašu ďalšiu noc.

Kúpiť! Sonia Rykiel sukňa, 192 dolárov (980 dolárov); theoutnet.com

 

Svetlo ružová taška na lyžice

Táto nádherná ružová taška Alexander Wang je dokonalá kožená kabelka na leto. Strieborný hardvér je zábavný kontrast k svetlej ružovej koži a silueta tašky na vrece je úplne na trende.

Kúpiť! Alexander Wang Bucket Bag, 179 dolárov (795 dolárov); theoutnet.com

Šaty s purpurovým šmykom

Tento purpurový šmýkací šaty s hlbokým výstrihom už plánuje naše ďalšie teplé počasie soireé.

Kúpiť! Šaty Haider Ackermann, 392 dolárov (pôvodne 2 305 USD); theoutnet.com

Aké dizajnérske obchody zaznamenávate z The Outnet? Komentár nižšie a dajte nám vedieť!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

47 − = 44

map