Pád k šíreniu s týmito 6 oslavovanými pármi

TK
Vince Flores / startraksphoto.com; INI / FameFlyNet; AKM-GSI; Výšivka od LaughingWife
Alison Syrett Cleary
(Text)

a Marina Budarina-Sánchez
(Správ)

27. apríla 2017 @ 10:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Od Cady Heron v koži tesný henley na a Jednoduchý život-éry Paris Hilton na run Kitson, tam sú niektoré iffy skoré-alessy odkazy pripojené k flare džínsy. To by vás nemalo odradiť! Budete prekvapení, ako moderný silueta cíti, keď ste sa oddelili od škaredo-hodných štýlov minulosti (kašeľ, plastové žabky a mikiny Juicy Couture, kašeľ).

Prípad v bode? Šesť známych osobností, ktoré sú v aktuálnom zozname, má nižšie zvončeky, z ktorých všetky vyzerajú celkom chladné, aktuálne a nič podobné vašim idolom v strednej škole (dobre, technicky to Hilary “Lizzie McGuire” Duff robí, ale viete, čo to myslíme). Ako obvykle, naši neohrabaní redaktori vykonali svoju povinnú starostlivosť na každom súbore – prejdite nadol a nakupujte všetko.

VIDEO: 5 okamihov, ktoré dúfame, že hudobné “stredné dievčatá” urobia v showstoppers

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

55 + = 64

map