Perfektný odev na čierny piatok

Nakupujte vzhľad: 1. Topshop puffer bunda, 125 dolárov; topshop.com. 2. Babaton sveter, 85 dolárov; aritzia.com 3. Taška Mansur Gavriel, 595 dolárov; mansurgavriel.com 4. J Brand jeans, 320 dolárov; Farfetch.com 5. Slnečné okuliare na akné Studios, 390 dolárov; acnestudios.com 6. hodina a sprcha tenisky, 360 dolárov; needsupply.com

Než strávite čierny piatok v mäkkom, spandex-y komfortu athleisure, zvážte tento svetlý sveter a široká noha džínsy prvý pohľad. Legíny na úrovni útulné, ale oveľa leštenejšie, je to dostatočne pohodlné na to, aby ste sa pozreli na celý deň darovania po večeru po hard-earned večere po (pretože, hej, žiadny predaj prestane na obed); ešte lepšie, bude to vyzerajúce oveľa zábavnejšie pre váš Instagram prestávku v polovici dňa. Dokončite súbor s elegantnými, minimalistickými teniskami – dôverou, dokonca i bytmi zranených po niekoľkých hodinách nakupovania – a čokoľvek kabelka má extra priestor pre krásu počítadla freebies a občerstvenie. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 − = 7

map